Penzion Gasthof Bacher

Typ ubytování Penzion

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v penzionu Gasthof Bacher.

Informace o penzionu Gasthof Bacher

Popis objektu Penzion Gasthof Bacher #1

Vybavení:
Hostům je k dispozici připojení k Wi-Fi (zdarma), jídelna, kavárna, restaurace, bar, bowling (za poplatek, cca 8 EUR/dráha/hodina), lyžárna a botárna, parkoviště.

Ubytování:
Jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny telefonem a kabelovou TV. Možnost až dvou přistýlek (formou rozkládacího gauče).

Stravování:
Rozšířená polopenze. Snídaně formou bufetu, obědový balíček na svah si můžete připravit u snídaně, večeře o třech chodech.

Popis objektu Penzion Gasthof Bacher #2

Popis


Poloha
typický rakouský gasthof Bacher leží nedaleko hlavní silnice, cca 700 m od centra rakouského městečka St. Johann im Pongau a cca 1,5 km od základní stanice lyžařské lanovky v Alpendorfu, která vás vyveze do lyžařské houpačky Flachau-Wagrain-Alpendorf. Skibus staví cca 50 m a nejbližší běžecké stopy vedou cca 500 od domu. Vodní svět Wasserwelt Amadé ve Wagrainu je vzdálen cca 10 km.

Vybavení
jídelna, kavárna, restaurace, bar, lyžárna, botárna, terasa, parkoviště pro hosty, k dispozici je zdarma připojení k wi-fi.

Ubytování
2-4 lůžkové

Pokoje
jsou jednoduše vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon a kabelovou TV, 3. a 4. lůžko je rozkládací gauč.

Stravování
rozšířená polopenze – snídaně formou bufetu, obědový balíček na svah si můžete připravit u snídaně, večeře o 3 chodech. Zázemí/wellness: bowling za poplatek 8 Euro/dráha/ hodina.

Tip


Ubytování
s polopenzí a obědovým balíčkem za dobrou cenu v dosahu více rakouských lyžařských středisek.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku St. Johann im Pongau

Penzion Gasthof Bacher není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku St. Johann im Pongau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska St. Johann im Pongau: Bacher.