-

Lyžování Grossarltal, Rakousko

Grossarl

Pojeďte s námi strávit na ubytování do lyžařského střediska Grossarl (Grossarltal, Rakousko) zimní dovolenou a užijte si v Alpách skvělé lyžování

Lyžování Grossarltal - informace

Grossarltal, ležící v nadmořské výšce 920 - 2100 m, nabízí dokonalé sportovní vyžití. Je to oblast s rozmanitou krajinou, snadno dopravně dostupná, pohostinná a moderní. V obou jejích střediscích v Nároním parku Vysoké Taury jsou jedinečné ubytovací komplexy, útulné hostince i cenové příznivé pobyty v celém zimním období.

Lyžařská oblast Grossarltal - fotografie

Propojení se sousedním údolím Gasteiner Tal nabízí milovníkům zimních sportů celkem 860 km sjezdových tratí a 270 lanovek a vleků. V samotném údolí Grossarltal je pro běžkaře připraveno přes 32 km běžeckých stop. Toto středisko doporučujeme pro klidnou atmosféru rodinám s dětmi.

Kam jinam v Rakousku na lyžování?

Doplňující informace k lyžování v Grossarltalu

S prvními vločkami sněhu se rozjaří oči milovníkům zimních sportů. Lyžování v Grossartalu je, díky záruce sněhu a bohaté nabídce lyžařských terénů pro všechny, skvělým místem pro zimní dovolenou.

Udolí je souběžné s Gastainer Talem, kde se zimním nadšencům nabízejí další možnosti pro lyžování a zábavu na svazích si užije opravdu každý návštěvník.