Nechci na lyžařský zájezd do Alp, chci jinam

Chci jet na lyžování do Alp, ale vlastním autem

Na webu vlna.cz najdete širkou nabídku ubytování v Alpách, sahající od nejlevnějších a jen skromně zařízených apartmánů přes ubytování v soukromí a typické alpské penziony a po luxusní hotely přímo na sjezdovkách.

Vlastním vozem a tedy bez závislosti na hromadné dopravě můžete cestovat do těch nejznámějších zimních středisek v Rakousku, Itálii, Francii, Německu a Švýcarsku. Na své si tady přijdou jak lyžaři, kteří jsou si ochotni za luxus a dokonalý komfort ve světoznámých lyžařských střediscích, k nimž patří kupříkladu rakouský Kitzbühel, italská Cortina d'Ampezzo nebo švýcarská Crans Montana připlatit, tak i sjezdaři a běžkaři, kteří preferují spíše menší a ne tak známá zimní střediska, v nichž lze pořídit ubytování za výhodné ceny.

I ten, kdo hledá nestandardní délky pobytů, jako jsou například prodloužené víkendy či naopak několikadenní cesty za lyžováním uprostřed týdne, bude na webu vlna.cz na správné adrese. Autobusové lyžařské zájezdy bývají obvykle pořádány na celý týden, ovšem dnešní doba si často žádá časovou flexibilitu. Pro aktivní jedince, kteří preferují lyžování jen na pár dní a raději pojedou do Alp vícekrát za sezónu je web vlna.cz přesně to, kde najdou ubytování dle svých požadavků.

Také rodiče, kteří se chystají na cestu do Alp se svými dětmi, by neměli stránky vlna.cz minout, neboť zde najdou pestrou nabídku ubytování, která nabízejí atraktivní slevy pro děti či dokonce pobyty zcela zdarma!

Jdi na vlna.cz

Chci jet vlastním autem, ale radši někam za teplem. Láká mě moře, slunce, koupání, zkrátka jižní destinace

Nechcete být vázání na konkrétní datum odletu a příletu, nebo odjezdu a příjezdu autobusu? Plánujete v navštívené destinaci podnikat nejrůznější výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí a nechcete být závislí na dopravě, kterou organizuje další subjekt? Pak právě vám je určen web e-cestujeme.cz.

Ten je v portfoliu společnosti VLNA.cz určen pro všechny turisty a cestovatele, kteří míří do nejrůznějších evropských destinací vlastním autem a ať již z důvodu cenové výhodnosti či možnosti být i v navštívené zemi stoprocentním pánem svého času.

Nejoblíbenější destinací mezi českými turisty, kteří se vydávají na dovolenou do zahraničí vlastním vozem, patří v letní sezóně Chorvatsko. Zejména letoviska v severní části Chorvatska, v oblasti poloostrova Istrie, jsou z pohledu turistů z České republiky nejblíže a svým návštěvníkům nabízejí čisté a průzračné moře, nejčastěji typické chorvatské oblázkové pláže a spoustu možností ubytování od stanů v kempech přes apartmány a studia až po plně vybavené hotely.

Vedle severu Chorvatska pak značný počet turistů cestuje dále na jih, na chorvatské ostrovy. Těch má tato středomořská země podél svého pobřeží asi 1.200. Částice asi je zde skutečně na místě, neboť přesný počet svých ostrovů neznají ani samotní Chorvaté. K turisticky nejznámějším patří Krk, Rab a Pag a pak také celá řada menších ostrovů a ostrůvků.

Chorvatsko však není jedinou zemí, kam jezdí turisté z Čech a Moravy s oblibou na letní dovolenou vlastní dopravou. K neméně populárním letním destinacím patří i Itálie, Černá Hora či Francie. Všechny tyto cílové země plus další destinace pro dovolenou jak v jižní, tak i severní a západní Evropě najdete na webu e-cestujeme.cz.

Jdi na e-cestujeme.cz

Chci letět na dovolenou k moři s českou cestovní kanceláří

Zamýšlíte si v létě, během hlavních školních prázdnin, užít skvělou dovolenou někde u moře? Plánujete nasednou na některém z letišť v České republice na letadlo a pak už se chcete nechat jen obsluhovat a užít si čas, kdy je o všechno postaráno a vy si pouze užíváte pocit, kdy se o vás někdo stará?

Nebo se třeba opět chystáte vydat se s celou rodinou na svůj oblíbený středomořský ostrov či chcete po několika letech zase navštívit Kanárské ostrovy? Na webu e-ck.cz najdete ucelenou nabídku dovolené od renomovaných českých cestovních kanceláří, s nimiž se můžete vydat prakticky do všech koutů světa.

S českými cestovními kancelářemi se můžete vydat na dovolenou jak do turisticky oblíbených letovisek na jihu Evropy, k nimž se bezesporu řadí Baleárské ostrovy, Malta, Řecko a jeho ostrovy, Kypr, Turecko a další, tak také do vzdálenějších a pro nás exotičtějších destinací, jako je kupříkladu Thajsko v jihovýchodní Asii či Kuba a Dominikánská republika v oblasti Karibiku.

Veškerá poublikovaná nabídka na webu e-ck.cz je včetně letecké dopravy, takže jedinou vaší starostí před dovolenou je dostat se včas na letiště a nastoupit do letadla. A za pár hodin letu už si budete moci užívat prohřátého písku, slunce a šumícího moře v některé z atraktivních destinací pro letecké zájezdy.

A ti z vás, kteří si rádi počkají do poslední chvíle na populární last minute dovolenou, najdou na stránkách e-ck.cz celou sekci, věnovanou tomuto cenově výhodnému a mezi turisty hojně vyhledávanému způsobu nákupu dovolené za jedinečné ceny.

Jdi na e-ck.cz

Plánuji dovolenou v nějaké exotické destinaci a nevadí mi odlet z Německa

Delší cestovnání na letiště vám nedělá potíže a chcete odletět na dovolenou do některé z exotických destinací, jako jsou Karibské ostrovy a země či turisticky atraktivní ostrovy Indického oceánu, za velmi příznivé ceny? Pak právě vám je určen web e-nemeckeCK.cz, kde je soustředěna nabídka renomovaných německých cestovních kanceláří, působících na trhu cestovního ruchu již více než 50 let.

A ačkoliv je třeba před odletem na dovolenou, kterou pořádá některý z nabízených touroperátorů z Německa, cestovat na některé z letišť u našich západních sousedů, odměnou bude turistům prvotřídní servis a velmi příznivé ceny za dovolenou zejména ve vzdálených a exotických destinacích.

V nabídce nechybí například Maledivy, Seychely či Jamajka nebo Kuba. A protože jsou němečtí turisté známí nadstandardními požadavky a vysokými nároky na poskytované služby, dá se očekávat naprosto bezproblémový pobyt se zajištěním, jaké uspokojí i ty nejnáročnější z německé klientely.

Nejčastěji odlétají letadla německých touroperátorů z významých německých letišť, jako je Mnichov nebo Frankfurt, ale spousta odletů je i z Drážďan či Lipska, která jsou našim turistům daleko blíže a cesta trvá i z nejvzdálenějších koutů naší republiky jen pár hodin.

Jdi na e-nemeckeCK.cz

Chci na zájezd s českou cestovkou, ale zatím nevím, jestli poletím či pojedu vlastím vozem nebo autobusem

Plánujete strávit dovolenou v létě u moře nebo v zimě na lyžování v Alpách účastí na nějakém z mnoha zájezdů, které nabízejí české cestovní kanceláře, ale zatím nepadlo rozhodnutí, zda pojedete vlastním vozem, necháte se do cílové destinace dopravit autobusem a nebo pohodlně poletíte? Pak právě vám je určen web plný nejrůznějších zájezdů tuzemských CK e-zajezdy.cz.

Nabídka zájezdů na stránkách e-zajezdy.cz je pestrá a je tu možné najít jak typicky letní destinace, jako jsou ostrovy Mallorca, Menorca a Ibiza či oblíbené Turecko nebo Arabské Emiráty, taky i typicky zimní destinace, kde si mohou aktivní jedinci beze zbytku užít to nejlepší lyžování. K nim samozřejmě patří lyžování zaslíbené země Itálie a Rakousko, ale sjezdaři, toužící po méně turisticky využívaných střediscích mohou vybírat i mezi skiareály v Německu nebo Švýcarsku.

I na webu e-zajezdy.cz se nalézá sekce, určená populárním last minute nabídkám, a hlavně během hlavní letní i zimní sezóny zájezdů je tu k nalezení celá řada atraktivních zájezdů za velice zajímavé ceny. Těm z turistů, kteří chtějí na zájezdu ušetřit a nevadí jim riziko, že ani pár dní před odjezdem či odletem vlastně pořádně nevím, kde budou trávit dovolenou, umožňují nabídky na poslední chvíli pořídit zájezd se značnou slevou oproti původní katalogové nabídce.

Jdi na e-zajezdy.cz

Chci na víkend do Paříže nebo poznat dějiny a kulturu nějaké zajímavé destinace

Romantický víkendový pobyt v Paříži, pár dní strávených v Londýně či Barceloně nebo návštěva proslulých Benátek? Či naopak cesta za poznáním magické a pro nás zatím neobjevené Číny nebo expedice za poznáním bohaté kultury a historie jihoamerických Mayů?

Nezáleží na tom, zda chcete strávit pár dní nebo prodloužený víkend v některé z evropských metropolí, nebo se naopak chce vydat na ta nejexotičtější místa na naší planetě a prozkoumávat je na vlastní oči. Všechny tyto destinace najdete na webu, určenému populárním eurovíkendům a cestám za poznáním s názvem e-cesty.cz.

Publikovaná nabídka zájezdů, pobytů a expedičních cest obsahuje jak cenově příznivé pobyty v turisticky atraktivních městech a velkoměstech po celé Evropě, tak též zájezdy do takových destinací, jako je Antarktida, Mongolsko nebo třeba jedna z nejvýznamějších asijských metropolí Singapur.

Veškeré cesty pořádají a zajišťují cestovní kanceláře s dlouhodobou zkušeností v oboru, které se často i několik desetiletí specializují právě na poznávací zájezdy a expediční cesty. V průběhu zájezdu budete v rukách zkušených průvodců a znalců místního prostředí a poměrů, takže si budete moci beze zbytku užít atmosféru navštívené destinace.

Jdi na e-cesty.cz