Informace

Co je web e-alpy.cz?

Jak již ze samotného názvu vyplývá, web e-alpy.cz se specializuje na lyžování a zimní dovolenou v nejvyšších evropských horách. Svou nabídkou pokrývá nejznámější evropské lyžařské destinace v Alpách, k nimž bezesporu patří v první řadě náš jižní soused Rakousko. Chybět samozřejmě nesmí pro rodinné lyžování velmi oblíbená Itálie a stejně tak i ráj freeriderů Francie. Nabídka zahrnuje i lyžaři, kteří si potrpí na luxus a exkluzivní služby, vyhledávané Švýcarsko a poslední době stále oblíbenější jižních část Německa.

Z čeho se nabídka skládá?

Publikovaná nabídka na webu e-alpy.cz sestává z produktů českých cestovních kanceláří a dalších poskytovatelů služeb turistického ruchu kteří se specializují na aktivní zimní aktivní dovolenou a sjezdové a běžecké lyžování.

Kdo stojí za webem e-alpy.cz?

Provozovatelem webu e-alpy.cz je cestovní kancelář VLNA.cz s.r.o., jejíž pracovníci působí na trhu cestovního ruchu v České republice již téměř čtvrt století. To ale rozhodně neznamená, že nesledujeme poslední trendy v oboru a neustále neinovujeme.

Proč zrovna e-alpy.cz?

Již od počátku svého působení na trhu je společnost VLNA.cz zaměřena na zprostředkování ubytování hlavně v rakouských a italských Alpách za výhodné ceny. Postupem času se pak vyprofilovala do cestovní kanceláře, která se specializuje na pobyty především vlastní dopravou ve vyhlášených i méně známých alpských lyžařských střediscích.

Jak je to s publikovanou nabídkou?

K hlavním prioritám webu e-alpy.cz patří aktuálnost publikované nabídky a my všichni ve společnosti VLNA.cz se snažíme, aby nabízené zájezdy či ubytování bylo vždy k dispozici. Jak funguje nezávazná rezervace a případné objednání zájezdu či pobytu v Alpách se dozvíte na stránce odpovědí na nejčastěji pokládané otázky, týkající se jak fungování webu a zasílání nezávazných poptávek webu, tak také následného postupu.

Jak je případný obchod zastřešen legislativně?

Ke všem svým klientům se chováme čestně, korektně a podle pravidel. Pokud se rozhodnete využít našich služeb a chcete si počíst trochu právničtiny, pak podmínky vzájemného vztahu řeší obchodní podmínky společnosti VLNA.cz s.r.o. Ty najdete zde.