-

Lyžování Venetregion, Rakousko

Fliess in Tirol

Pojeďte s námi strávit na ubytování do lyžařského střediska Fliess in Tirol (Venetregion, Rakousko) zimní dovolenou a užijte si v Alpách skvělé lyžování

Lyžování Venetregion - informace

Lyžařský areál Venet je sice malý, ale o to zajímavější. Se svými 7 lanovkami nepatří mezi ty největší a má to i svoje výhody, ušetříte spoustu nervů i času při čekání. Středisko má kapacitu 6950 osob/hodinu a nachází se v nadmořské výšce 780 - 2212 m. Na své si zde přijdou všichni lyžaři. Najdete zde sjezdovky všech obtížností - 1km černých, 15km červených a 6 km modrých.

Lyžařská oblast Venetregion - fotografie

Střediska Zams, Landeck, Fliess, Tobadill a Stanz jsou ideálním výchozím místem pro Ski-Safari, protože všechna místa jsou navzájem propojena. Můžete si tak vychutnávat jízdu krásnými slunečnými údolími s královsky modrou oblohou a prašným sněhem. Nezapomíná se tady ani na snowboardisty a běžkaře, kterým jsou určeny tratě o délce 18 km.

Kam jinam v Rakousku na lyžování?

Doplňující informace k lyžování v regionu Venet

Další hotely v regionu Venet naleznete na stránkách, které se na lyžování v regionu Venet dlouhodobě specializuje. Nepožadujete-li výhradně Venetregion, můžete též nahlédnout do celé nabídky lyžování v Rakousku.