-

Lyžování Alpbachtal, Rakousko

Lyžování Alpbachtal - informace

Lyžařská oblast Alpbachtal se nachází mezi alpskými pohořími Kitzbüheler Alpen a Zittertaler Alpen v centrálním Rakousku. Zdejší lyžařská střediska leží v nadmořské výšce od 640 až do 2.025 metrů.

Lyžařská oblast Alpbachtal - fotografie

Alpbachtal patří mezi velmi oblíbená zimní střediska spolkové zemy Tyrolsko nejen pro své bezvadné lyžařské podmínky uprostřed krásné přírody, ale i pro nedaleké lázeňské město Brixlegg - Mehrn. O znovunabytí ztracených sil se tady postarají léčivé minerální koupele a další fitness a wellness služby. Minerální voda, pramenící v Mehrnu, je bohatá na minerální látky a dokonce se prodává jako Mehrnerská léčivá voda.

Jedno z nejvýše položených zimních středisek severního Tyrolska Alpbachtal nabízí svým návštěvníkům 20 lanovek. Je protkáno téměř padesáti kilometry výborně upravených sjezdovek, na nichž si skvělé lyžování užijí všechny výkonnostní kategorie lyžařů. O dopravu se tady starají především pohodlné sedačkové lanovky a desítka kratších lyžařských vleků.

Lyžařská oblast Alpbachtal - fotografie

Lyžařskému středisku nedaleko hranice Rakouska s Německem byl britským skimagazínem The Good Skiing & Snowboarding Guide udělen Bílý Oskar v kategorii Malé oblasti roku. Jde o významný úspěch oblasti Alpbachtal, neboť celosvětově se udílí 14 různých ocenění.

Skvělé lyžování, rodinné ubytování, zdařilé aprés ski a nekonečné sjezdovky v tyrolském regionu Alpbachtal se postarají o nezapomenutelnou zimní dovolenou.

Kam jinam v Rakousku na lyžování?

Doplňující informace k lyžování v Alpbachtalu

Alpbachtal je známá lyžařská oblast v rakouských alpách. Své příznivce si získala díky krásné přírodě a skvělým podmínkám pro lyžování. Přehled ubytovacích kapacit pro letošní rok, kde můžete strávit nezapomenutelnou zimní dovolenou, naleznete v nabídce na lyžování v Alpbachtalu.

Tento region si oblíbili zejména rodiny s dětmi. Po dni stráveném na sjezdovkách každému návštěvníkovi jistě přijde vhod odpočinek v lázeňském městě Brixlegg - Mehrn. Pokud však od své dovolené očekáváte více aktivit, zvolte si raději jinou rakouskou lyžařskou oblast.

Lyžařské zájezdy do Alpachtalu naleznete také na e-zajezdy.cz