-

Alpbach - hotely pro lyžování v Alpbachtalu

Momentálně nenabízíme do střediska Alpbach žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Alpbach - informace

Alpbach - obec, která v roce 1993 obdržela čestný titul nejhezčí obec Rakouska. Leží v nadmořské výšce 1.000 m na sluneční planině v jednom z jižních postranních innských údolí. Prašánek a firn v zimě, jako i 140 km značených turistických cest v létě dělají z Alpbachu celoročně krásné prázdninové místo, které stojí za návštěvu. Vynikající hotely a penziony i další bohatá nabídka různých služeb a činností udělají z vaší dovolené mimořádný zážitek.

Krásná malá vesnička Alpbach se nalézá zhruba 50 km severovýchodním směrem od Innsbrucku, nedaleko střediska Wiedersberger Horn. Leží v nadmořské výšce 1000 m ve slunném horském sedle údolí zvaného Alpbachtal a je obklopena překrásnou přírodou. Roku 1983 byla vyhlášena Nejhezčí vesnicí v Rakousku a roku 2004 získala dokonce titul Nejlepší lyžařská obec v Evropě. Alpbach nabízí spoustu historických památek a velké množství sportovních aktivit, jako je lyžování, snowboading, sáňkování či pěší turistika. Také je zde k dispozici krytý bazén a sauna. Všude zde vládne vřelá a klidná atmosféra.

Lyžařská oblast nejhezčí rakouské obce má připravenou nabídku pro každého: náročné sjezdovky, červené sjezdovky nebo pro začátečníky lyžařské cvičné louky. Posílit se můžete v četných starobylých horských chatách, také v nich můžete strávit příjemný večer. Pro změnu můžete vyzkoušet značené běžecké stopy nebo se zrelaxovat v krytém bazénu.Další změnu nabízí paragliding, bluslení, sáňkování nebo metaná.

V letních měsících úžasnou atmosféru zelených kopců a skalních útvarů nejlépe poznáte prostřednictvím 160 km značených turistických cest. Něžné travnaté kopce, příkrá skaliska, šťavnaté louky s nádhernými alpskými květinami - to vše činí z Alpbachu turistický ráj. Pro zpestření vaší dovolené využijte další možnosti zábavy: jízdy na horských kolech, plavání v krytém bazénu, jízdy na koních, rybaření, horolezectví nebo tenis.