Hotel Ferienanlage Central

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Ferienanlage Central.

Informace o hotelu Ferienanlage Central

Popis objektu Hotel Ferienanlage Central

Ideální pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence a ty, kteří hledají klid.

snídaně v hotelové restauraci (7:30-10:00 h.) kód: S 10514S, 311 Kč/os./den večeře menu o 3 chodech v restauraci kód S 10514T, 466 Kč/os./den.

dětské hřiště se skluzavkami, lezecí stěna, trampolíny, dětské kino, dětská herna vybavení pro kojence (vysoké židličky, dětská postýlka pouze na vyžádání v CK) hlídání dětí od 3 let v dětském klubu Centi (Po-Pá 8:30-16:30) dětská herna pro mladistvé s herní konzolí playstation, biliar a stolní fotbálek.

slunná, v centru Flachau (cca 120 m). Nákupní možnosti cca 20 m, cyklostezky cca 200 m.

resort disponuje přijímací halou, internetovým koutkem, kavárnou, restaurací, prádelnou s pračkou a sušičkou za poplatek , 2 výtahy. Bazén (cca 700 m2) s vodpopádem, velká zahrada (cca 5000 m2) s lehátky a slunečníky. Dětské dobrodružné koupaliště s písečnou pláží a tobogánem. Wi-fi připojení v ceně.

všechny standardní apartmány v hlavní budově s kabelovou TV, jídelní kout, předsíň s kuchyňským koutem (sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba), sprcha, 2 x WC, balkon. Wi-fi připojení v ceně. Dvoupokojový apartmán (F4F): až pro 4 os. (cca 36 m²). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj. Třípokojový apartmán (F6G): až pro 6 os. (cca 54 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 2 dvoulůžkové pokoje. Čtyřpokojový apartmán (F8J): až pro 8 osob. (cca 75 m²). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 3 dvoulůžkové pokoje.

bez stravy. Snídaně a večeře je možné objednat.

stolní tenis.

Za poplatek
tenis, minigolf, volejbal, jízda na koních (v blízkosti).

prostorná sauna, biosauna, infračervená kabina, relaxační místnost.

Za poplatek
Solárium.

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 15 €/den. Lázaňská taxa: cca 1,10 € den/osoba od 15 let, platba na místě. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, veškeré prádlo. Příjezd/minimální doba pobytu: denně/3 noci. 12.7.-22.8. sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 16-18 h/10 h.

Za poplatek
pronájem horských a silničních kol. Adventure Center Flachau (vedle Aparthotelu Central) s nabídkou komplexního a profesionálně zajištěného programu volnočasových aktivit jako je jízda na koních, rafting, paragliding, horolezectví, speleologie a další. Fun Park Flachau cca 800 m. V hotelu je možné zakoupit Salzburgerland Card s řadou výhod a slev.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Hotel Ferienanlage Central není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Alpenwelt, Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.