-

Bad Kleinkirchheim - hotely pro lyžování v Bad Kleinkirchheimu

Ferienhotel Kolmhof

Náhled objektu Ferienhotel Kolmhof, Bad Kleinkirchheim, Bad Kleinkirchheim, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim a na ubytování v hotelu Ferienhotel Kolmhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Bad Kleinkirchheim - informace

Lyžařská oblast Bad Kleinkirchheim se nachází v Nockbergu, nad malým střediskem Saint Oswlad. Nabízí se zde asi 100 km kvalitně udržovaných lyžařských sjezdovek, které jsou uměle dosněžovány, dále neupravované tratě s boulemi a svahy pro karving. Je Vám zde k dispozice také 40 km tratí běžeckých. Nachází se zde i sjezdovka olympijského vítěze Franze Klammera, kde se i dnes jezdívají lyžařské závody a dokonce i Světový pohár. Je dlouhá 3200 m se spádem téměř 850 m.

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim - fotografie

V Bad Kleinkirchheimu na Vás nečekají jen zimní sporty, ale také možnost relaxace a odpočinku v lázních Saint Kathrein či Römerbad, které jsou jedněmi z nejluxusnějších lázní Rakouska. Ve středisku Bad Kleinkirchheim můžete také posedět v útulné hospůdce a dát si nějakou místní specialitu.

Kam jinam v Bad Kleinkirchheimu na lyžování?

Bad Kleinkirchheim není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Bad Kleinkirchheimu i do následujících lyžařských středisek v Bad Kleinkirchheimu: Millstatt in Kärnten.