Hotel Steinwender

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Steinwender.

Informace o hotelu Steinwender

Popis objektu Hotel Steinwender

Poloha:
Bormio, centrum - 350 m, skiareál Bormio - 1,3 km, skibus - 100 m

Vybavení:
TV sat., telefon, trezor, wi-fi připojení k internetu, nápojová lednička.

Vybavení hotelu:
Recepce / lobby s TV sat. a DVD / bar / wi-fi připojení k internetu, restaurace, dětský koutek, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání za poplatek (počet míst omezen), hotelový mikrobus. Pro klienty od 16 let : vířivka až pro 4 osoby, sauna, pára, relaxační koutek s lehátky.Za poplatek : masáže, kosmetické služby.

Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, 3. lůžka pevná či formou skříňového samostatného lůžka, u čtyřlůžkových pokojů skříňová palanda;, zpravidla balkon. Za příplatek lze objednat též i pokoje Family (2 propojené dvoulůžkové pokoje s 1 sociálním zařízením). Vlastní přslušenství.

Stravování:
Polopenze, snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu, večeře - servírované menu s výběrem ze několika teplých předkrmů a hl.jídel, studené předkrmy, saláty, dezerty, ovoce a sýry formou bufetu, 1x týdně typicky místní večeře.

Tipy pro správnou volbu:
Výhodná poloha přímo u městského termálního bazénu a zároveň pár kroků od historického centra Bormia Příjemné pokoje i poměrně široké zázemí včetně menšího relaxačního centra

Cena zahrnuje:
• 7 noclehů (6 nocí 20.12. -26.12. v htl. Nazionale), stravování uvedené u ubyt. objektu, 6ti denní skipas Bormia a Valli,ložní prádlo, závěrečný úklid, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cestovní pojištění:
• Pojištění Evropa Basic 285,- Kč
• Pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Steinwender není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.