Hotel Kirchleitn Dorf Kleinwild

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Kirchleitn Dorf Kleinwild.

Informace o hotelu Kirchleitn Dorf Kleinwild

Popis objektu Hotel Kirchleitn Dorf Kleinwild

Rodinný hotel s velkými apartmány. Postavené v alpském stylu.

slunná, v obci St. Oswald v nadmořské výšce cca 1350 m n. m., Bad Kleinkirchheim vzdálen cca 4 km - zde se nacházejí lázně Römerbad a St. Kathrein, možnosti pro nakupování, kluziště.

prázdninová vesnička bez aut, v alpském stylu se 17 korutanskými selskými domky a s 60 apartmány s recepcí, restaurace Bauernwirt s barem a bufetovou restaurací Tene.

všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a myčkou, kávovarem, satelitní TV, balkonem nebo přístupem na zahradu, jídelnou, kachlovými kamny, fénem, WC a vanou nebo sprchou. Dvoupokojové apartmány (A2A) cca 35 m2, se samostatným dětským pokojem, pro 2 dosp. os. a 2 děti do 13,99 let. Třípokojové apartmány (A2B) cca 55 m2, dvoulůžkový pokoj, pokoj s 2 lůžky a obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s regionálním koutkem, odpolední svačina. Večeře formou bufetových stolů. Pro děti navíc polední bufet a zdarma dětské nápoje do 21 h. 1x týdně bufet s místními specialitami. 24.12. a 31.12. slavnostní večeře (

Za poplatek
cca 45 €/dosp. osoba, děti do 13 let zdarma, platba na místě).

WiFi v apartmánech a společenská místnost zdarma.

od 4.3. do 26.3. týdny lyžování a SPA: skipas v ceně ubytování a 50% sleva na vstup do lázní St. Kathrein.

hlídání malých dětí (od 1-3 let, 3,5 hodiny týdně), hlídaní dětí a animační program pro děti od 3 let (6 dní v týdnu). Dětské vybavení ve všech apartmánech a restauraci. Dětská herna.

při zakoupení 6 denního skipasu pro jednoho z rodičů má dítě do 12 let skipas za 1 € v termínu 7.1.-4.3. (1 rodič = 1 dítě).

parkování: parkoviště v ceně; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 3 € den/osoba od 16 let, cca 0,50 € den/dítě do 15 let, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: úklid během pobytu min. od 8 nocí, ručníky při pobytu od 7 nocí; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 26.12.-6.1. denně/7 nocí, 4.2.-10.2. a 18.2.-3.3. sobota/7 nocí.

Vlek / lanovka
cca 300 m (údolní stanice Brunnach)

Sjezdovka
cca 300 m (údolní stanice Brunnach) Půjčovna lyží: cca 300 m Lyžařská škola: cca 300 m Skipas servis: na recepci

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Kirchleitn Dorf Kleinwild není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Trattlerhof.