Studio / Apartmán Kaiserburg

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Kaiserburg.

Informace o studiu nebo apartmánu Kaiserburg

Popis objektu Studio / Apartmán Kaiserburg

Středisko:
Bad Kleinkirchheim

Poloha:
Prostorné rodinné apartmány jsou situovány v centrální části lázní Bad Kleinkirchheim asi 250 m od vleků a 300 m od termálního komplexu Sv. Kateřina.

Vybavení:
Studio pro 3 osoby (cca 40m2) je v hlavní budově hotelu, v jedné místnosti je kuchyňský kout a dvě lůžka, vlastní příslušenství, satelitní TV, malý balkon, možnost přistýlky. Apartmán pro 4 osoby (cca 50m2) je také v hlavní budově, má navíc ložnici se dvěma lůžky. Apartmány pro 6 osob (cca 75 m2) jsou v depandanci, mají dvě ložnice, denní pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, možnost přistýlky, TV a balkon. Na místě se platí vratná kauce 100 EUR. Kauce bude vrácena na konci pobytu při předání apartmánu v původním stavu.

Stravování:
Individuální.

Tipy pro správnou volbu:
- pohodlné apartmánové ubytování - ubytování v blízkosti lanovek - možnost kratších pobytů na  5 dní - možnost pobytu se psem - na vyžádání

Informace:
Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 50 - 75 EUR - podle velikosti apartmánu, vratná kauce 100 EUR, Na místě se platí pobytová taxa 2,50 EUR na osobu a noc (0,50 EUR u mladistvých do 16 let).

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Kaiserburg není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.