Hotel Eschenhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Eschenhof.

Informace o hotelu Eschenhof

Popis objektu Hotel Eschenhof

Vodní svět pro rodiny s dětmi. Skipas zdarma v týdnu lyžování a SPA

v centru Bad Kleinkirchheimu. Sonnwiesenbahn cca 200 m. Lázně Kathereintherme cca 300 m.

43 pokojů, restaurační prostory, jizba, bar, terasa a 2 výtahy.

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou, cca 32 m2. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kabel. TV, fénem, některé s balkonem. Rodinné suite (A2B): pro 2-4 osoby, cca 40 m2, vybavení jako A2A. Apartmány (A3C): pro 3-6 osob, cca 100 m2, ve vedlejší budově vzdálené 1 km. Obývací pokoj a 2 samostatné ložnice, 5 a 6 osoba na patrové posteli, balkon. Hosté apartmánu mohou využívat i zařízení hotelu.

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Při rezervaci polopenze navíc v poledne polévka a salát formou bufetu, odpolední svačina. K večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou tematického bufetu, denně salát formou bufetu. Pro děti speciální nabídka.

túry s průvodcem na sněžnicích (i za úsvitem a západem slunce), 100 km běžkařských stop. Hotelový zábavní program, živá hudba (1x týdně).

Za poplatek
zapůjčení lyží cca 200 m.

WiFi zdarma.

wellness zóna o rozloze 800 m2 se 2 vyhřívanými bazény (vnitřní a venkovní), 5 různými saunami, odpočívárny. Vodní svět Toma a Tiny pro rodiny (sauna i pro děti) nebo parní jeskyně.

Za poplatek
masáže, kosmetické procedury.

od 5.3. do 28.3. týdny lyžování a SPA: skipas v ceně ubytování a 50% sleva na vstup do lázní St. Kathrein.

program pro děti a mladistvé v dětském světě Toma a Tiny.

sleva na skipasy pro děti při zakoupení jednoho z rodičů v termínu 6.1.-5.3.: děti do 12 let platí za 6 denní skipas 6 € (skipas pro oblast Bad Kleinkirchheim/St. Oswald).

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Spittal an der Drau za poplatek (nutná rezervace předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 14 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 26.12.-5.1., 30.1.-26.2. a 5.3.-11.3. sobota/7 nocí, 12.3.-29.3. denně/4 noci.

Vlek / lanovka
cca 200 m

Sjezdovka
cca 200 m Půjčovna lyží: ve městě Lyžařská škola: cca 500 m Skipas servis: na recepci hotelu

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Eschenhof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.