Studio / Apartmán Apartmány Centrál

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Apartmány Centrál.

Informace o studiu nebo apartmánu Apartmány Centrál

Popis objektu Studio / Apartmán Apartmány Central

Středisko:
Bad Kleinkirchheim

Poloha:
Apartmány jsou rozmístěné v centru lázeňského střediska ve vzdálenosti 200 – 500 metrů od lanovky na Maibrunn a termálního komplexu Sv. Kateřiny.

Ubytování:
Prostorné, pohodlné apartmány jsou vybavené kompletně zařízeným kuchyňským koutem, obývacím pokojem s TV, telefonem, rádiem, příslušenstvím, balkonem. Klienti mají možnost parkovat zdarma v krytých garážích. WI-FI za poplatek. K dispozici jsou následující typy apartmánů: Apartmány pro 4-5 osob mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a jednu ložnici s možností přistýlky.

Stravování:
Individuální.

Tipy pro správnou volbu:
- garáže k dispozici - příjemné apartmánové ubytování

Informace:
Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 65 EUR, pobytová taxa 2,50 EUR za osobu a noc (0,50 EUR u mladistvých do 16 let).

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Apartmány Centrál není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.