Studio / Apartmán Taferner

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Taferner.

Informace o studiu nebo apartmánu Taferner

Popis objektu Studio / Apartmán Taferner

Středisko:
Bad Kleinkirchheim

Poloha:
Apartmánový dům má výbornou polohu v blízkosti sjezdovky u lanovky Kaiserburgbahn a termálních lázní Römerbad.

Vybavení:
Vybavení apartmánů: Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout vybavený na vaření, kabelovou nebo SAT TV. Apartmán pro 2 osoby (18m2) je studio se dvěma lůžky. Apartmán pro 3 osoby (25m2) má ložnici se dvěma lůžky a denní pokoj s rozkládacím křeslem. Apartmán pro 4 osoby (38m2) je prostornější, v denním pokoji má rozkládací gauč pro dvě osoby. Apartmán pro 5 osob (56m2) má dvě ložnice a v denním pokoji rozkládací křeslo.

Stravování:
Individuální

Tipy pro správnou volbu:
- ubytování přímo u lanovky - blízko termálních lázní - nové vybavení

Informace:
Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 35 - 55 EUR - podle velikosti apartmánu, vratná kauce 100 - 150 EUR podle velikosti apartmánu, spotřeba energií cca 15 EUR za týden. Na místě se platí pobytová taxa 2,50 EUR na osobu a noc (0,50 EUR u mladistvých do 16 let).

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Taferner není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.