Studio / Apartmán Janach

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Janach.

Informace o studiu nebo apartmánu Janach

Popis objektu Studio / Apartmán Janach

Poloha
apartmánové domy jsou situovány na klidném místě, nedaleko lanovek.Zastávka skibusu: 20 m. Lyžařský areál: 20 m.

Ubytování
apartmány se nacházejí v jedné ulici, ve více budovách, všechny mají centrální topení, telefon, SAT-TV, koupelnu a WC, fén, vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, myčka), předsíň, balkón nebo terasu.Typ A pro 2-4 osoby (dům č. 28, 58 m2) – 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem a jídelním koutem.Typ B pro 4-6 osob (dům č. 28, 69 m2) – 1 dvoulůžková ložnice, 1 ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládacím gaučem a jídelna (odd. posuv. dveřmi), 1 WC navíc.Typ C pro 2-4 osoby (domy č. 34, 36, 53 m2) – 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 2 gauči a jídelna (odd. posuv. dveřmi).Typ D pro 4-6 osob (domy č. 34 a 36, 64 m2) – 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost se 2 gauči a jídelna (odd. posuv. dveřmi).Typ E pro 5-7 osob (dům č. 38, 64 m2) – 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 1 ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládacím gaučem a jídelním koutkem, navíc 1 WC.Typ F pro 2-3 osoby (dům č. 38, 38 m2) – 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost s jednolůžkovým gaučem a jídelním koutkem.

Vybavení
parkoviště, sauna a solárium v každém domě, fitness v domě č. 28 a 38, parní lázeň v domě č. 28, pračka a sušička v domě Maibrunnenweg 38 (na mince), internet WLAN zdarma v domě č. 38 v hale, podzemní garáže za poplatek.

Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: místní taxy 2,50 €/ osoba/ den, závěrečný úklid 73 €/ apartmány typu A+C+ F, 79 €/ apartmány typu B+D+E.Nepovinný příplatek: garáž 35 €/ týden.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Janach není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.