Studio / Apartmán Amadee

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Amadee.

Informace o studiu nebo apartmánu Amadee

Popis objektu Studio / Apartmán Amadee

Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Bad Kleinkirchheim

Poloha:
Apartmány jsou situovány v blízkosti hotelu Almrausch, v klidné části Badu v blízkosti centra a lanovky. Lázně sv. Kateřiny jsou asi 200 m od apartmánů.

Vybavení:
Komfortně vybavené apartmány mají kuchyňský kout vybavený na vaření, chladničku, myčku, kávovar, rádio, TV, CD přehrávač, koupací plášť. Klientům je dále k dispozici sál s krbem, lyžárna a parkoviště. Klienti mohou využívat wellness vedlejšího hotelu Almrausch (bazén s protiproudem, sauna, pára, whirpool) za poplatek 16 EUR na osobu. Možnost připojení k internetu v recepci hotelu Almrausch.

Vybavení apartmánů:
Komfortně vybavené apartmány mají kuchyňský kout vybavený na vaření, chladničku, myčku, kávovar, rádio, TV, CD přehrávač, koupací plášť. Klientům je dále k dispozici sál s krbem, lyžárna a parkoviště. Klienti mohou využívat bezplatně wellness vedlejšího hotelu Almrausch (bazén s protiproudem, sauna, pára, whirpool). Možnost připojení k internetu v recepci hotelu Almrausch zdarma.

Apartmány:
Apartmán pro 2 osoby (45m2) má denní pokoj se dvěma lůžky, předsíň.
Apartmán pro 3 osoby (75 m2) má denní pokoj se třemi lůžky, šatnu, balkon situovaný na jih.
Apartmán pro 4 osoby (65 m2) má ložnici se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby.
Apartmán pro 5 osob (90 m2) má ložnici se dvěma až třemi lůžky, šatnu, denní pokoj se dvěma oddělenými postelemi, balkon na jih.

Ubytování:
Apartmán pro 2 osoby (45m2) má denní pokoj se dvěma lůžky, předsíň. Apartmán pro 3 osoby (75 m2) má denní pokoj se třemi lůžky, šatnu, balkon situovaný na jih. Apartmán pro 4 osoby (65 m2) má ložnici se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby. Apartmán pro 5 osob (90 m2) má ložnici se dvěma až třemi lůžky, šatnu, denní pokoj se dvěma oddělenými postelemi, balkon na jih.

Stravování:
Individuální.

Tipy pro správnou volbu:
- wellness v ceně - výborná poloha - prostorné apartmány pro rodiny s dětmi

Popis oblasti střediska:
rak_bad-kleinkirchheim.htm

Informace:
Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 30 - 45 EUR, spotřeba energií cca 5 EUR za den. Pobytová taxa 2,50 EUR na osobu a noc (0,50 EUR u mladistvých do 16 let). UPOZORNĚNÍ: lázně St. Katherin nebudou v sezoně 2016 / 2017 otevřené, probíhá zde celková renovace!

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Amadee není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.