Hotel Lärchenhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Lärchenhof.

Informace o hotelu Lärchenhof

Popis objektu Hotel Lärchenhof

Pohoří Nockberge, jezero Millstätter See, město Bad Kleinkirchheim s termálními lázněmi, to jsou nádherná místa uprostřed východní části Korutan. Turisté si zde mohou vychutnat koupání v obrovském přírodním koupališti (teplota okolo 26 °C) s bohatou nabídkou vodních sportů. Toto jezero patří k nejvyhledávanějším v celém Rakousku pro svou polohu a příjemnou teplotu vody. Tato oblast nabízí nespočet kilometrů turistických či cyklistických tras, popřípadě relaxaci v termálech. Překrásná příroda v horské oblasti, sportovní vyžití a zábava nebo „jen“ odpočinek, to je nabídka pro dovolenou v Korutanech.

Hotel Lärchenhof *** v Döbriach
Velmi pěkně zařízený hotel leží cca 15 minut chůze od jezera Millstätter See. Nabízí ubytování v 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je prostorná restaurace, bar, klubovna, prosklená terasa i venkovní posezení u krbu, pro děti stůl na stolní tenis a malé dětské hřiště.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Lärchenhof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.