Studio / Apartmán Gitzl

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Gitzl.

Informace o studiu nebo apartmánu Gitzl

Popis objektu Studio / Apartmán Gitzl

Středisko:
Sedloňov v Orlických horách (pošta Sedloňov)

Poloha:
Orlické hory

Vybavení:
čtyři pevná lůžka v podlaží, čtyři pevná lůžka v ložnici, v obývacím pokoji dvě pevná lůžka a přistýlka, kuchyňský kout, TV SAT, chladnička, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice, koupelna s vanou a ruční sprchou, WC. Dětská postýlka zdarma. Možnost přiobjednání 1-2 přistýlek za úhradu na místě. Oplocená zahrada, venkovní posezení, pískoviště a domeček pro děti, houpačka, venkovní gril a ohniště (palivo za úhradu). Venkovní bazén 4x3 na vedlejší zahradě majitele. Připojení na internet. Topení - akumulační kamna, spotřeba el. energie v zimním období do 100 nočních kWh a v letním období do 50 nočních kWh je v ceně týdenního pobytu, další spotřeba el. energie se hradí na místě.

Sport a zábava:
Koupaliště v Bystrém (4 km), koupaliště a krytý bazén v Deštném (5 km) a v Dobrušce (14 km), aquapark a solné lázně Kudowa Zdroj v Polsku (10 km). Cyklotrasy v okolí. V bízkosti tenisové kurty a možnost projížďky na koních.

Ubytování:
maximálně 11 osob, ložnice: 4 pevná lůžka, obývací pokoj: 2 pevná lůžka + přistýlka, v podlaží 4 pevná lůžka

Koupání:
Koupaliště v Bystrém (4 km), koupaliště a krytý bazén v Deštném (5 km) a v Dobrušce (14 km), aquapark a solné lázně Kudowa Zdroj v Polsku (10 km).

Tipy pro správnou volbu:
Cyklotrasy v okolí. V bízkosti tenisové kurty a možnost projížďky na koních.

Informace:
parkoviště pro 3 auta u chalupy nebo na uzavřeném dvoře majitele. Žst: Dobruška / Nové Město n. Metují - 14 km Aus: Sedloňov - 0,2 km Prodejna potravin: Olešnice - 4 km (pojízdná prodejna pondělí a pátek) Restaurace: Sedloňov - 200 m

Upozornění:
Pobyt se psem pouze po dohodě s majitelem a za poplatek. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Gitzl není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.