Hotel Klamberghof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Klamberghof.

Informace o hotelu Klamberghof

Popis objektu Hotel Klamberghof

Rodinná atmosféra, velmi příjemné ubytování, nádherná příroda a sportovní zázemí ve Feld am See jsou výborným základem k pohodové dovolené v Korutanech. Pobyt u jezera, velké množství turistických tras v pohoří Nockberge i v okolí a hotel s bazénem, saunou a tenisovými kurty toto jen potvrzuje. K tomu je možno využít bohaté nabídky vodních sportů, cyklistických tras a také poznávacích fakultativních zájezdů do zajímavých míst v okolí.

Hotel Klamberghof *** ve Feld am See
Velmi pěkně zařízený rodinný hotel leží v obci Feld am See. Nabízí ubytování v 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, balkonem. K dispozici je prostorná restaurace, možnost posezení. Součástí hotelu je otevřený bazén, sauna a tenisové kurty.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Klamberghof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.