Hotel Sonnalm

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Sonnalm.

Informace o hotelu Sonnalm

Popis objektu Hotel Sonnalm

Středisko:
Bad Kleinkirchheim

Poloha:
Komfortní hotel leží na sluneční straně městečka přímo u lanovky na Maibrunn, několik minut pěšky do centra Badu a k lázním Sv. Kateřiny.

Vybavení:
Hotelová restaurace, hala s krbem, zimní zahrada, wellness - vyhřívaný bazén (částečně krytý a zčásti venkovní), sauna, pára, whirpool, relaxační místnost v ceně, masáže se platí. Velká hotelová knihovna. WI-FI za poplatek.

Ubytování:
Útulně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s odděleným WC, satelitní TV, telefon, balkon. K dispozici jsou i pokoje 2+2 (jedna větší místnost se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro děti). Možnost dodání dětské postýlky.

Stravování:
Snídaně bufetovým způsobem včetně výběru bioproduktů, večeře s obsluhou – výběr z menu.

Tipy pro správnou volbu:
- výborná poloha - komfortní rodinný hotel - možnost kratších pobytů na  5 dní

Informace:
Na místě se platí pobytová taxa 2,50 EUR na osobu a noc (0,50 EUR u mladistvých do 16 let).

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Hotel Sonnalm není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.