Penzion Zirting

Typ ubytování Penzion

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v penzionu Zirting.

Informace o penzionu Zirting

Popis objektu Penzion Zirting

Dům se nachází na klidném místě vzdáleném zhruba 14 km od lanovky Hauser Kaibling. Skibusová zastávka a příležitost k bruslení jsou vzdáleny 100 m, osvětlaná sáňkařská dráha je vzdálena 300 m od ubytování. Běžkařská stopa vede kolem domu.

apartmánový dům

Středisko Schladming je dějištěm Světových pohárů v lyžování. Jedná se o čtyři vrcholy se 167 km propojených sjezdovek. Propojení zajišťuje známý systém 4 Schaukel, takže k projetí střediska nemusíte použít skibus. Ubytování pro vás zajišťujeme v Grobmingu a blízkém okolí.

Apartmán 5: 2× dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, možnost přistýlky Vybavení: sat TV, rádio. Koupelna: 1x, se sprchou a WC. Typ kuchyně: plně zařízená kuchyně s jídelnou a obývacím koutem. Vybavení kuchyně: nádobí, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrická trouba, trouba

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Haus - Aich - Gössenberg

Penzion Zirting není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Haus - Aich - Gössenberg nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Haus - Aich - Gössenberg: Herrschaftstaverne.