Hotel Berghotel Zum Schlosserwirt

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Berghotel Zum Schlosserwirt.

Informace o hotelu Berghotel Zum Schlosserwirt

Popis objektu Hotel Berghotel Zum Schlosserwirt #1

do centra městečka Haus im Ennstal a k jezeru Aich s možností koupání cca 4,5 km. vyhledávaný hotel nabízí 73 pokojů, jídelnu, společenskou místnost a jizbu s krbem. Výtah. Terasa na opalování. Zahrada s loukou na opalování, lehátky a slunečníky. Venkovní bazén (4 x 8 m).

jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) jsou účelně zařízeny se sprchou, WC, telefonem, wi-fi (za poplatek), sat. TV, rádiem, pokojovým trezorem a některé balkónem. Rodinné pokoje (A2B) dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami nebo patrovou přistýlkou.louka s dětským mobiliářem, dětská herna. V červenci a srpnu nabízí spolek cestovního ruchu za poplatek animační programy pro děti.

Popis objektu Hotel Berghotel Zum Schlosserwirt #2

Poloha
vysoko nad střediskem Haus, 1200 m n. m. s výhledem na masiv Dachsteinu, cca 3,5 km nad údolím Ennstal. Centrum, nákupní možnosti, restaurace a bary ve středisku Haus cca 5 km, koupaliště v Aich cca 3 km (zdarma, denně otevřeno od 16:00 do 19:00 hod.).

Vybavení
vstupní hala, recepce, společenská místnost, velký jídelní sál, místnost s krbem, výtah, sluneční terasa, lehátka, slunečníky, parkoviště, tenisové kurty - 2 hod. zdarma/pokoj/týden, 1x týdně turistika s občerstvením, zdarma vstup do bazénu ve městě Haus im Ennstal (cca 4 km), 1x týdně sauna zdarma.

Další služby
solárium.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, 2 přistýlky (palanda – pouze pro děti do 14 let), rodinné pokoje (2 pokoje vedle sebe nebo naproti sobě, max. pro 4 osoby - jen na vyžádání), všechny se sprchou/WC, TV, telefon, lednice, trezor.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové s biokoutkem
Obědy: formou balíčku nebo malé občerstvení (polévka, špagety), odpoledne zmrzlina pro děti, káva a zákusek
Večeře: servírované o 3 chodech, 1x týdně vídeňské speciality, 3x týdně salátový bufet. Nápoje po celý den od 11:00 do 22:00 hod. (pivo, víno, nealko, soda, káva, čaj)

Pro děti
dětská herna, postýlky, v sezóně 2.7. – 20.8. vypsaný dětský program od TVB (infocentrum), některé aktivity za malý poplatek v místě.

Doporučení pořadatele
Pro milovníky hor a horských výhledů, pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou bez hluku aut a civilizace. Výlety, horská kola, koupání, letní aktivity.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Haus - Aich - Gössenberg

Hotel Berghotel Zum Schlosserwirt není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Haus - Aich - Gössenberg nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Haus - Aich - Gössenberg: Herrschaftstaverne.