Studio / Apartmán Haus am Achensee

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Haus am Achensee.

Informace o studiu nebo apartmánu Haus am Achensee

Popis objektu Studio / Apartmán Haus am Achensee

Poloha
Apartmánový dům, s krásným výhledem na 50 m vzdálené jezero, se nachází v pěkné, klidné a slunné části obce Pertisau am Achensee. Lyžařská lanovka "Karwendelbahn" asi 100 m, promenáda kolem jezera asi 50 m, zastávka autobusu asi 30 m.

Vybavení
Apartmánový dům se šesti novými moderními apartmány a vlastním parkovištěm, velkou zahradou. Všechny apartmány mají vanu/WC, SAT-TV, rádio, kuchyňku (kávovar, mikrovlnka, 4-plotýnková keramická deska), balkón nebo terasu.
Apartmán pro 4 osoby (2-pokojový, asi 47 m2): 1 ložnice (2 lůžka), vana/WC, přesíňka, obývací pokoj/ložnice s kuchyňkou a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.
Apartmán pro 5 osob (2-pokojový, asi 54 m2): 1 ložnice (manželská postel + samostatné lůžko), vana/WC, přesíňka, obývací pokoj/ložnice s kuchyňkou a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby. Celkem k dispozici 24 lůžek.

Stravování
Vlastní.

Cena zahrnuje
El. energii, vodu, topení, ložní prádlo, ručníky, utěrky, ubrusy.

Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (40 EUR/apartmán), vratnou kauci (70 EUR/apartmán), pobytovou taxu (osoby od 14 let, 1 EUR/osoba/den). Všechny tyto příplatky jsou splatné na místě.

Další informace
Domácí zvířata nejsou povolena. Dětské postýlky k dispozici (bez poplatku). Minimální délka pobytu 3 noci, příjezdy možné denně.

Případné změny vyhrazeny.