-

Pertisau am Achensee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Momentálně nenabízíme do střediska Pertisau am Achensee žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Pertisau am Achensee - informace

Pertisau se nachází v pohoří Karwendel, jednom z nejstarších chráněných krajinných oblastí východních Alp a vlastně celého Rakouska. Pertisau leží v nadmořské výšce 940 metrů a trvale tady žije jen asi 600 stálých obyvatel.

Obec Pertisau je vesnicí s fascinující směsicí tradic a moderny a současně je též jednou z nejlepších základen pro pěší turistiku, cykloturistiku a horolezectví v okolí jezera Achensee. Pokud během svého pobytu v této části Rakouska zavítáte do kouzelného centra této malebné vesnice, či se vydáte na příjemnou procházku podél břehu jezera Achensee, uvidíte mnoho němých svědků pestré minulosti Pertisau a vlastně celého regionu Achensee, k nimž patří kupříkladu nejstarší golfové hřiště Rakouska.

V zimě tu na aktivní návštěvníky a milovníky sjezdového lyžování čeká téměř 100 kilometrů dobře upravovaných sjezdových tratí, které určitě uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zdatné a zkušené lyžaře. Za vyzkoušení určitě stojí i procházky po krajině v okolí jezera Achensee na sněžnicích. Dokonce už i císař Maxmilián miloval toto místo pro jeho krásné lesy s možností lovu zvěře.

Kam jinam v regionu Achensee na lyžování?

Pertisau am Achensee není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Achensee i do následujících lyžařských středisek v regionu Achensee: Achenkirch am Achensee, Achensee, Hinterthiersee.