Hotel Achensee

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko



Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Achensee.

Informace o hotelu Achensee

Popis objektu Hotel Achensee

Poloha
Hotel má ideální polohu, leží přímo na sjezdovce v obci Achenkirch u Achenského jezera, nadmořská výška 950 m, lyžařská oblast "Achenkirch/Christlum" 500 m, možnost odjezdu/dojezdu na lyžích k hotelu.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hotelová hala, jídelní sál, lyžárna, úschovna bot, výtah, útulný bar s otevřeným krbem, terasa (slunečníky, lehátka), společenská místnost, parkoviště (v ceně pobytu). Vkusně zařízené pokoje: sprcha nebo vana/WC, fén, kabelová TV, rádio, balkon.

Volný čas
Sauna, pára, odpočívárna. Za poplatek solárium, masáže.

Stravování
Polopenze: snídaně formou švédských stolů, večeře menu o 4 chodech (výběr hlavního jídla), salátový bufet, možnost vegetariánského menu, pití pro děti (po celý den).

Další informace
Dětské postýlky jsou k dispozici a zahrnuty v ceně pobytu, herna pro děti, dětské menu, hlídání dětí (od 3 let v lyžařské škole- denně/mimo soboty). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Achenkirch am Achensee

Hotel Achensee není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Achenkirch am Achensee nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v regionu Achensee i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Achenkirch am Achensee: Cordial Familien Und Vital Hoteldorf.