-

Achenkirch am Achensee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Cordial Familien Und Vital Hoteldorf

Náhled objektu Cordial Familien Und Vital Hoteldorf, Achenkirch am Achensee, Achensee Region, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Achenkirch am Achensee a na ubytování v hotelu Cordial Familien Und Vital Hoteldorf budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Achenkirch am Achensee - informace

Malé středisko Archenkirch se nachází na severním konci jezera Achensee v lyžařské oblasti Achensee Region. Leží v nadmořské výšce 930 metrů a svým návštěvníkům, kteří sem během zimního období pravidelně přijíždějí strávit svou dovolenou, nabízí dobré podmínky pro lyžování, jízdu na snowboardu, sáňkování, a vyznavači běžeckého lyžování mohou běžkařit po perfektně upravených stopách.

Lyžařské středisko Achenkirch am Achensee - fotografie

O dopravu lyžařů na svazích v okolí městečka Archenkirch se stará 10 lyžařských lanovek a vleků a příznivci alpského lyžování s mohou nad obcí Archenkirch užívat svého oblíbeného zimního sportu na 7 sjezdovkách o celkové délce 25 kilometrů.

I když nejde na poměry Rakouska v případě Achensee u vesničky Archenkirch o nijak rozlehlou oblast, lyžovat tady mohou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři, a rozhodně nebudou mít pocit, že by se nudili. Ubytování je nabízeno jak v komfortních hotelech s 5 hvězdičkami, tak i ve skromně zařízených apartmánech, které často bývají součástí statků a patří k cenově velice příznivým.

Lyžařské středisko Achenkirch am Achensee - fotografie

Dobře známí umělci a spisovatelé, jako Ludwig Steub, Peter Rosegger a Ludwig Ganghofer, na březích jezera Achensee a v obci Archenkirch též strávili nějaký čas a uživali si jedinečné atmosféry tohoto unikátního lyžařského střediska.

Kam jinam v regionu Achensee na lyžování?

Achenkirch am Achensee není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Achensee i do následujících lyžařských středisek v regionu Achensee: Achensee.