-

Neustift im Stubaital - hotely pro lyžování ve Stubaitalu

Brennerspitz

Náhled objektu Brennerspitz, Neustift im Stubaital, Stubaital, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Neustift im Stubaital a na ubytování v hotelu Brennerspitz budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Neustift im Stubaital - informace

Středisko Neustift se nachází uprostřed údolí Stubaital. Je to místo žijící zimními sporty. Údolí Stubaital můžeme jinak nazvat i Zimním Eldorádem. Najdeme zde vleky na horu Elfer, lyžařskou oblast Schlick 2000, ledovec Stubaier s krásně udržovanými lyžařskými sjezdovkami, funpark i závodní tratě.

Lyžařské středisko Neustift im Stubaital - fotografie

Neustift Vám nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, jako je lyžování, sáňkování či snowboarding. K dispozici vám bude i kluziště, tenis, squash, kuželna, krytý bazén či sauna. Po náročně stráveném dni můžete využít nabídky některé z restaurací a trochu se odreagovat. V lyžařském středisku Neustift je Vám též k dispozici relaxační centrum, spousta barů, hospůdek, kavárniček, restaurací a diskoték.

Kam jinam ve Stubaitalu na lyžování?

Neustift im Stubaital není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Stubaitalu i do následujících lyžařských středisek ve Stubaitalu: Fulpmes im Stubaital.