-

Embach - hotely pro lyžování v Raurisu

Embacher/Penzion Klingler

Náhled objektu Embacher/Penzion Klingler, Embach, Rauris, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Embach a na ubytování v hotelu Embacher/Penzion Klingler budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Embach - informace

Embach je idylickou horskou vesnicí nacházející se ve středu Salzburské oblasti na okraji pohoří Vysoké Taury. Leží v nadmořské výšce 1013 m a je ideálním místem klidu a odpočinku. V zimě se krajina zahalí do bílé barvy a vy si můžete zalyžovat na 3 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek, které obsluhuje 1 vlek. Ve vzdálenosti do 30 minut jízdy nalezneme velké lyžařské areály nabízející až 1000 km lyžařských sjezdovek. Též zde je několik běžkařských drah a můžeme podniknou i výlet na sněžnicích, zajezdit si na snowboardu či si zasáňkovat. Také v létě je zde opravdu krásně, protože příroda hraje všemi barvami. Najdeme zde několik cyklistických stezek všech obtížností a spousty turistických tras nabízející nám možnost prozkoumat zdejší přírodu. Je zde mnoho alpských jezer a obrovské vodopády Krimml.

Kam jinam v Raurisu na lyžování?

Embach není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Raurisu i do následujících lyžařských středisek v Raurisu: Rauris.