-

Matrei in Osttirol - hotely pro lyžování v Matrei

Goldried

Náhled objektu Goldried, Matrei in Osttirol, Matrei - Osttirol, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Matrei in Osttirol a na ubytování v hotelu Goldried budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Goldried

Náhled objektu Goldried, Matrei in Osttirol, Matrei - Osttirol, Rakousko
Oblíbený Studio / Apartmán Goldried je skvělou možností, jak ve středisku Matrei in Osttirol prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Matrei in Osttirol - informace

Lyžařské středisko Matrei se nachází ve Vysokých Taurech východního Tyrolska mezi středisky Iseltalem a Virgentalem. Leží ve výšce zhruba 1100 m. Toto letovisko je obklopeno více třítisícovkami např. Glossglocknerem. Ve středisku Matrei naleznete příjemnou atmosféru venkova a jeho pohostinství.

Lyžařské středisko Matrei in Osttirol - fotografie

Čeká tu na Vás velké množství sportovních aktivit, jako je např. lyžování, sáňkování, bruslení nebo pěší turistika. Ideálním místem pro zimní procházky je údolí Virgental, kde se pomocí kabinové lanovky dopravíte až do výšky 2200 m. Určitě byste také v Matrei neměli zapomenout ochutnat některou vyhlášenou specialitu při návštěvě některé z místních restaurací.

Kam jinam v Matrei na lyžování?

Matrei in Osttirol není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Matrei i do následujících lyžařských středisek v Matrei: Kals am Großglockner.