-

Bruck - hotely pro lyžování v Kaprunu nebo Zell am See

Lukashansl

Náhled objektu Lukashansl, Bruck, Kaprun / Zell am See, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Bruck a na ubytování v hotelu Lukashansl budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lukasmayr

Náhled objektu Lukasmayr, Bruck, Kaprun / Zell am See, Rakousko
Oblíbený Hotel Lukasmayr je skvělou možností, jak ve středisku Bruck prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Bruck - informace

Městečko Bruck se 4307 obyvateli, ležící 758 m nad mořem na okraji národního parku, nabízí klidnou a osvěžující dovolenou se širokou paletou sportovního a odpočinkového vyžití na jendom místě. A právě proto je tato oblast mezi turisty tak žádaná. Za prohlídku stojí nejenom farní kostel St. Georg s gotickým křídlovým oltářem ale také kostel se sochou "Marie na ledě". Bruck kromě hotelů, penzionů a ubytování v soukromí nabízí také spousty míst pro kempování.

Lyžařské středisko Bruck - fotografie

Lyžařská oblast 'Schmittenhöhe' v Zell am See je autem nebo skibusem v dosahu během pár minut stejně jako ledovcová oblast 'Kitzsteinhorn' (pouhých 5 km). V Brucku se nachází cvičné vleky, vhodné především pro začátečníky. Kopec Pichlberg přímo v Brucku nabízí 2 vleky. Vedle sjezdového nebo běžeckého lyžování zde najdete také zábavné saňkování a spousty dalších zimních aktivit.

Snowboarding: funpark, freeriding (Kitsteinhorn) a half-pipe na Schmittenhohe se nachází nedaleko Zell am See (cca 3 km). Zde také nejdete například slalomovou dráhu Sonnkogel. Běžkaři mají v Brucku k dispozici 3 běžecké trasy o délce 29 km s možností napojení na Pinzgauskou síť s neuvěřitelnou délkou 200 km.

Lyžařské středisko Bruck - fotografie

Městečko se nachází na okraji národního parku Vysoké Taury s nadhernými přírodnímy scenériemi okolních Alp. Proto je zde možné podnikat procházky různých úrovní křížem krážem. Bruck je výchozím bodem pro nesčetný počet horských tras skrz celý region Pinzgau a můžete se z něj na silničním nebo horském kole vydat na cestu všemi čtyřmi směry. V informačních kancelářích můžete majít kompletní programy pro cyklisty včetně ubytování.

Kam jinam v Kaprunu nebo Zell am See na lyžování?

Bruck není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kaprunu nebo Zell am See i do následujících lyžařských středisek v Kaprunu nebo Zell am See: Fusch an der Glocknerstrasse, Gries im Pinzgau, Kaprun, Maishofen, Niedernsill, Schüttdorf, Zell am See.