-

Pichl - Mandling - hotely pro lyžování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu

Gut Raunerhof

Náhled objektu Gut Raunerhof, Pichl - Mandling, Dachstein / Schladming, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Pichl - Mandling a na ubytování v hotelu Gut Raunerhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Pichlmayrgut

Náhled objektu Pichlmayrgut, Pichl - Mandling, Dachstein / Schladming, Rakousko
Oblíbený Hotel Pichlmayrgut je skvělou možností, jak ve středisku Pichl - Mandling prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Pichl - Mandling - informace

Pichl - Mandling, populární turistické středisko na hranici mezi Štýrskem a Salzburgem, vzdálené od Schladmingu, zdejšího sportovního a turistického centra, pouhých 6 kilometrů. V malém městečku Pichl s malebným kostelíkem si užijete pohostinnost, originalitu a přirozenost, obklopenou nádherou okolních horských panoramat.

Lyžařské středisko Pichl - Mandling - fotografie

Lyžařský areál Reiteralm přímo nad obcí Pichl lze považovat za tréninkový svah lyžařské elity s nejlepšími sjezdovkami, který je jedním ze čtyř vrcholů lyžařské houpačky Schladming - Dachstein v oblasti Tauern. Otvírá se před vámi přes 175 kilometrů sjezdovek s téměř stovkou vleků.

Mimo jiné tu na příznivce sjezdového lyžování čeká moderní 8-mi místná gondola, několik lyžařských školy a dětský svět ve stylu Vikingů. V dolní části vrcholu Reiteralm, jen pár stovek metrů od obce Pichl, si též můžete zabruslit na ledové ploše a nebo se vydat po 10 kilometrů dlouhé turistická cestě až k vrcholu.

Lyžařské středisko Pichl - Mandling - fotografie

Sousední lyžařský areál Fageralm je zdejší nejslunnější vysokohorskou plošinou, která poskytuje milovníkům pohody a požitkářům nádherné zážitky ze skvělého alpského lyžování. I proto je oblast Reiteralm - Fageralm rájem pro rodiny s dětmi.

V létě můžete v regionu Pichl vyzkoušet paragliding, rafting, horolezectví, cyklistiku, horská kola (pro která jsou zde četné značené trasy), podnikat horské tůry do spousty zajímavých míst a nebo se projet na koňském spřežení.

Kam jinam na Dachsteinu nebo ve Schladmingu na lyžování?

Pichl - Mandling není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si na Dachstein nebo do Schladmingu i do následujících lyžařských středisek na Dachsteinu nebo ve Schladmingu: Haus - Aich - Gössenberg, Ramsau am Dachstein, Schladming - Rohrmoos.