-

Bodensdorf - hotely pro lyžování v regionu Villacher Skiberge

Falkensteiner Hotel Urbani

Náhled objektu Falkensteiner Hotel Urbani, Bodensdorf, Villacher Skiberge, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Bodensdorf a na ubytování v hotelu Falkensteiner Hotel Urbani budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Bodensdorf - informace

Lyžařské středisko Bodensdorf se nachází na severovýchodním břehu Ossiacherského jezera. Leží poblíž vesnic Steindorf a Stattendorf, pouhých 35 km od letiště Klagenfurt a je považován za ideální místo pro rodiny s dětmi. Je zde možnost využítí animačních programů a atrakcí pro děti. Bodensdorf je populárním místem pro zimní dovolenou. Nabízí skvělé lyžařské možnosti, jelikož se nachází v Gerlitzských Alpách (1000-1900 m).

Lyžařské středisko Bodensdorf - fotografie

Mezi ty nejpopulárnější sportovní aktivity patří lyžování, sáňkování, snowboarding, bruslení a pěší turistika. Pokud jste milovníky kultury a umění, najdete zde ruiny zámku Finkenstein, tři galerie umění a observatoř. V Bodensdorfu je Vám k dispozici několik restaurací, kaváren, barů, diskotéka a kino. Po náročném dni si můžete dopřát masáž či saunu v některém ze tří wellness center.

Kam jinam v regionu Villacher Skiberge na lyžování?

Bodensdorf není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Villacher Skiberge i do následujících lyžařských středisek v regionu Villacher Skiberge: Gerlitzen Alpe, Ossiach am See, Velden am Wörthersee.