-

Lyžování St. Moritz / Engadin, Švýcarsko

St. Moritz

Ilustrační foto
Pojeďte s námi strávit na ubytování do lyžařského střediska St. Moritz (St. Moritz / Engadin, Švýcarsko) zimní dovolenou a užijte si v Alpách skvělé lyžování

Lyžování St. Moritz / Engadin - informace

Švýcarské lyžařské středisko St.Moritz (5000 obyvatel) leží v nadmořské výšce 1822 metrů v lyžařské oblasti Oberengadin a je jedním z nejznámějších alpských lázeňských a zimních středisek. Se svými designovými butiky patří také k módním metropolím Evropy. Stejně tak je známý pro svůj rušný noční život.

Lyžařská oblast St. Moritz / Engadin - fotografie

V zimě slibuje St.Moritz na 350 km zasněžených sjezdovek (lyžování ve výšce 1800 – 3300 m.n.m.) na které vás vyveze 60 moderních vleků a lanovek. Najdete zde jak dobře známé rozsáhlé oblastí, které nabízejí téměř vše, tak i malá, rodinná střediska s lyžařskými vleky. Dále nabízí tento region nejlepší podmínky pro běžkování, zimní turistiku, bruslení, sáňkování a mnoho dalšího.

St.Moritz je v létě se svými 6 horskými a turistickými oblastmi jedním z nejrozmanitějších a nejhezčích prázdninových regionů Švýcarska. V nadmořské výšce 1750 – 3303 metrů zde na vás čeká nespočet turistických, cyklistických a vysokohorských tras. Komfortní lanovky vás vyvezou na vrcholky Piz Nair, Diavolezza a Corvatsch. Nedaleko St.Moritz leží švýcarský národní park, který patří k nejkrásnějším přírodním rájům v Evropě. Golfisté mají k dispozici 5 golfových hřišť s 60 jamkami.

Kam jinam ve Švýcarsku na lyžování?

St. Moritz / Engadin není jedinou lyžařskou oblastí, kam je možné se vypravit do Švýcarska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete ve Švýcarsku vydat lyžovat i do následujících míst: Davos - Klosters, Jungfrau, Eiger, Mönch Region, Savognin, Zermatt.

Doplňující informace k lyžování v do St. Moritzu nebo Engadinu

Další hotely v do St. Moritzu nebo Engadinu naleznete na stránkách, které se na lyžování v do St. Moritzu nebo Engadinu dlouhodobě specializuje. Nepožadujete-li výhradně St. Moritz / Engadin, můžete též nahlédnout do celé nabídky lyžování ve Švýcarsku.