-

Hart im Zillertal - hotely pro lyžování v Zillertalu Hochfügen

Ferienhotel Hoppet

Náhled objektu Ferienhotel Hoppet, Hart im Zillertal, Zillertal - Hochfügen, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Hart im Zillertal a na ubytování v hotelu Ferienhotel Hoppet budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Hart im Zillertal - informace

Lyžařské středisko Hart je klidné místo nacházející se ve slunném údolí destinace Zillertal. Tato typická tyrolská vesnice se 1500 obyvatel zahrnuje několik vesniček - Haselbach, Helfenstein, Holdernach a Kohlstatt. Čeká tu na Vás spousta sportovních aktivit, jako je lyžování, sáňkování, snowboarding, bruslení a pěší turistika. Navíc se skibusem můžete zdarma dostat do sousedních měst. Hart totiž leží v blízkosti lyžařských areálů Optimal Hochfen-Hochzillertal a Spieljoch, kde na Vás čeká 145 km udržovaných lyžařských sjezdovek. Sníh se tu drží od konce listopadu do konce dubna. Ve vesnici Hart se setkáte s pozoruhodnou kombinací tradic, kultury, kulinářství a krásy. Toto staromódní pohostinství je dobrou příležitostí, jak uniknout stresujícímu životu ve velkém městě. Naleznete zde klid a odpočinek.

Kam jinam v Zillertalu Hochfügen na lyžování?

Hart im Zillertal není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Zillertalu Hochfügen i do následujících lyžařských středisek v Zillertalu Hochfügen: Fügen im Zillertal, Strass im Zillertal.