-

Gerlos - hotely pro lyžování v Zillertal Areně

Momentálně nenabízíme do střediska Gerlos žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Gerlos - informace

Gerlos, malá obec ležící v nadmořské výšce 1.250 m, má 780 stálých obyvatel. Údolí Gerlostal je postranním údolím z Zillertalu, je obklopeno dalšími pěti krásnými, romantickými údolími, které se dají příjemně projít. Jedná se o místo pro celou rodinu, příjemnou zábavu a odpočinek tu najdou jak mladí, tak i ti starší.

Lyžařské středisko Gerlos - fotografie

Gerlos v zimě: Ven z každodenního stereotypu - přímo do sněhu! 115 km perfektně upravených sjezdových tratí a Mega-Funpark pro snowboardisty s Halfpipe & Boardercross nutí všechny sportovce k rychlejšímu tepu. Také si můžete vyzkoušet další atrakce: hala pro squash, osvětlená sáňkařská dráha, kluziště, 25 km značených běžeckých stop. Večer na vás čekají skvělé Aprés-Ski. Lyže a snowboard TOTAL - v GERLOSTAL!

Gerlos v létě: Připraveno je 200 km značených turistických cest, vedoucích až k ledovci. Další možnosti nabízí 5 romantických postranních údolí s útulnými horskými chatami a občerstvovacími stanicemi, moderní tenisová a squashová hala, jízdy na koních, létání padákem, fitness park, pújčovna loděk, surfování na jezeře, rybaření, jízdy na horských kolech, minigolf.
Lyžařské středisko Gerlos - fotografie

Prázdninová obec Gerlos - nadherné místo pro strávení příjemné dovolené, místo pro celou rodinu - zvlášť pro děti jsou nabízeny dětské dobrodružné programy a zdarma mateřská školka.