-

Mayrhofen - hotely pro lyžování v Zillertalu 3000 (Tux)

Momentálně nenabízíme do střediska Mayrhofen žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Mayrhofen - informace

Obec Mayrhofen v Tyrolsku - má idylickou polohu v tzv. zadní části údolí Zillertal, nachází se v nadmořské výšce 630 m, má 3.679 stálých obyvatel. Obec leží uprostřed 4 postranních údolí Zillertalu, obklopená jedinečnou kulisou horských masivů zillertalského hlavního hřebenu. Na tomto idylickém místě najde každý, co hledá, ať mladý či starý - pohodu, zábavu, odpočinek. Zde najdete vše v tak těsném sepětí - a k tomu nejlepší zillertalskou kuchyni, ale samozřejmě také mezinárodní speciality.

Lyžařské středisko Mayrhofen - fotografie

Přes veškerou mnohočetnost a rozmanitost si Mayrhofen zachovalo svou tradiční tvář. Starobylé selské usedlosti, starobylá řemesla, luxusní hotely a boutiky, vše se tu harmonicky kloubí dohromady. Dopřejte svým nejkrásnějším dnům v roce, aby se skutečně staly nejkrásnějšími dny v roce.

Mayrhofen v zimě: obec Mayrhofen slibuje lyžařskou zábavu bez konce a své pověsti, že se jedná o jedno z nejlepších lyžařských středisek v Alpách, nezůstává nic dlužno. Fronty u lyžařských lanovek a vleků jsou již dávnou minulostí, zprovozněním nové 8 kabinkové lyžařské lanovky. Jistota sněhu je zaručena vybudováním nové vodní nádrže, díky níž je umělé zasněžování sjezdovek snadnější. Pro mladé i ty starší je zde všechno, co srdce potěší. Zatímco rodiče si užívají na sjezdovkách, např. na proslulé 5,5 km dlouhé sjezdovce "Ahorn - Talabfahrt", jsou děti poslány za poznáním. Na slunné "Bergspitze" byl pro děti vybudován park s dobrodružstvími anebo můžete využít mateřskou školku či jesle. Pro zpestření navštivte krytý bazén nebo kluziště, k dispozici je také 45 upravených zimních turistických cest.

Lyžařské středisko Mayrhofen - fotografie

Mayrhofen v létě: poznejte rozmanitost Tyrolska v obce Mayrhofen v Zillertalu. Nabízeno je mnoho sportovních možností, jako plavání ve venkovním bazénu, jízdy na kolech, squash, krytý bazén, rybaření, mnoho různých turistických cest, různé zábavné programy. Četné kulinářské tyrolské speciality nutí hosty se neutále vracet. Zejména rodiny s dětmi se díky různým programům pro děti zde cítí neobyčejně dobře a pohodově. Pro mladé i ty starší je zajímavá např. procházka naučnou stezkou "Lehrpfad" anebo návštěva mlékárny "Schau-Sennerei" - na 6.000 m2 je zde názorně ukázáno zpracování mléka a následná výroba másla či sýrů. Ať akční dovolenou nebo jen odpočinek - vše máte jen ve vlastních rukách.