-

Mayrhofen - hotely pro lyžování v Zillertalu 3000 (Tux)

Gusthof Zillertal

Náhled objektu Gusthof Zillertal, Mayrhofen, Zillertal 3000 - Tux, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Mayrhofen a na ubytování v hotelu Gusthof Zillertal budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Venedigerblick

Náhled objektu Venedigerblick, Mayrhofen, Zillertal 3000 - Tux, Rakousko
Oblíbený Hotel Venedigerblick je skvělou možností, jak ve středisku Mayrhofen prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Mayrhofen - informace

Obec Mayrhofen v Tyrolsku - má idylickou polohu v tzv. zadní části údolí Zillertal, nachází se v nadmořské výšce 630 m, má 3.679 stálých obyvatel. Obec leží uprostřed 4 postranních údolí Zillertalu, obklopená jedinečnou kulisou horských masivů zillertalského hlavního hřebenu. Na tomto idylickém místě najde každý, co hledá, ať mladý či starý - pohodu, zábavu, odpočinek. Zde najdete vše v tak těsném sepětí - a k tomu nejlepší zillertalskou kuchyni, ale samozřejmě také mezinárodní speciality.

Přes veškerou mnohočetnost a rozmanitost si Mayrhofen zachovalo svou tradiční tvář. Starobylé selské usedlosti, starobylá řemesla, luxusní hotely a boutiky, vše se tu harmonicky kloubí dohromady. Dopřejte svým nejkrásnějším dnům v roce, aby se skutečně staly nejkrásnějšími dny v roce.

Mayrhofen v zimě: obec Mayrhofen slibuje lyžařskou zábavu bez konce a své pověsti, že se jedná o jedno z nejlepších lyžařských středisek v Alpách, nezůstává nic dlužno. Fronty u lyžařských lanovek a vleků jsou již dávnou minulostí, zprovozněním nové 8 kabinkové lyžařské lanovky. Jistota sněhu je zaručena vybudováním nové vodní nádrže, díky níž je umělé zasněžování sjezdovek snadnější. Pro mladé i ty starší je zde všechno, co srdce potěší. Zatímco rodiče si užívají na sjezdovkách, např. na proslulé 5,5 km dlouhé sjezdovce "Ahorn - Talabfahrt", jsou děti poslány za poznáním. Na slunné "Bergspitze" byl pro děti vybudován park s dobrodružstvími anebo můžete využít mateřskou školku či jesle. Pro zpestření navštivte krytý bazén nebo kluziště, k dispozici je také 45 upravených zimních turistických cest.

Mayrhofen v létě: poznejte rozmanitost Tyrolska v obce Mayrhofen v Zillertalu. Nabízeno je mnoho sportovních možností, jako plavání ve venkovním bazénu, jízdy na kolech, squash, krytý bazén, rybaření, mnoho různých turistických cest, různé zábavné programy. Četné kulinářské tyrolské speciality nutí hosty se neutále vracet. Zejména rodiny s dětmi se díky různým programům pro děti zde cítí neobyčejně dobře a pohodově. Pro mladé i ty starší je zajímavá např. procházka naučnou stezkou "Lehrpfad" anebo návštěva mlékárny "Schau-Sennerei" - na 6.000 m2 je zde názorně ukázáno zpracování mléka a následná výroba másla či sýrů. Ať akční dovolenou nebo jen odpočinek - vše máte jen ve vlastních rukách.

Kam jinam v Zillertalu 3000 (Tux) na lyžování?

Mayrhofen není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Zillertalu 3000 (Tux) i do následujících lyžařských středisek v Zillertalu 3000 (Tux): Finkenberg, Hintertux, Hippach.