-

Hippach - hotely pro lyžování v Zillertalu 3000 (Tux)

Gredler

Náhled objektu Gredler, Hippach, Zillertal 3000 - Tux, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Hippach a na ubytování v penzionu Gredler budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Hippach - informace

Nejvíce prosluněné místo v Zillertalu - to je obec Hippach, leží v nadmořské výšce 600 m, má ideální strategickou polohu pro všechny sportovní aktivity - je na horách, u řeky, u lyžařské a turistické oblasti. Čistý, čerstvý horský vzduch, přírodní a vesnická romantika, to jsou základy pro strávení příjemného odpočinku. Velké množství pěkných hotelů, penzionů či selských usedlostí poskytuje příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma.

Lyžařské středisko Hippach - fotografie

Rodiny s dětmi, romantici, sportovní nadšenci, všechni zde najdou nespočet možností, jak nezapomenutelně strávit nejhezčí dny v roce. Rozhlédnutím po bílých vrcholcích hor budete pokaždé udiveni úžasnou rozmanitostí přírody.

Hippach v zimě: zimní pohoda pro malé i velké: okouzlující sjezdovky uprostřed jedné z největší rakouské lyžařské oblasti Zillertal. Prázdninová obec Hippach leží v centru zillertalských lyžařských lanovek, je ideálním výchozím bodem do celé zillertalské horské lyžařské scenérie. Zimní moto této oblasti: rozmanité zimní činnosti bez stresu, bez shonu, bez starostí, místo toho mnoho sportovních nebo romantických nebo i jiných zážitků.

Lyžařské středisko Hippach - fotografie

Pohostinní ubytovatelé lákají slunečními paušálními nabídkami. Hosté si sami určí, která z rozmanitých nabídek je pro ně nejvhodnější. Jestli turistika na 40 km upravených zimních cestách nebo sáňkování na 7 km dlouhé sáňkařské dráze anebo jízdy na koních nebo jízdy na saních, tažených koňským spřežením nebo létání na padáku nebo jen posezení a občerstvení na některé horské chatě či u lanovky (Apres Ski).

Hippach v létě: vysokohorská turistika na 200 km značených zimních cest, jízda na kolech nebo jízda na horských kolech, plavání, jízdy na koních, jízdy na raftu, létání na padáku anebo jen tak užívat klid a pohodu - ve slunném údolí s typickou tyrolskou pohostinností najde tělo i duše zasloužený odpočinek. Hippach nabízí mnohem víc, nežli najdete jinde, ke strávení bezstarostných letních dnů.

Můžete se zúčastnit bezpočtu slavností, zahajovací obecní slavností počínaje a na podzim zaháněním stád do chlévů konče, všechny provází každoročně úžasná atmosféra. Typická hudba a skvělé dobroty nesmějí nikdy chybět. Vždy také zažijete skvělou atmosféru na typických tyrolských večerech, různých místních koncertech anebo na starobylých divadelních představeních.

Kam jinam v Zillertalu 3000 (Tux) na lyžování?

Hippach není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Zillertalu 3000 (Tux) i do následujících lyžařských středisek v Zillertalu 3000 (Tux): Hintertux.