-

Brixen im Thale - hotely pro lyžování v Semmeringu

Momentálně nenabízíme do střediska Brixen im Thale žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Brixen im Thale - informace

Brixen im Thale, obec ležící v nadmořské výšce 800 m, uprostřed stejnojmenného horského údolí má 2.700 stálých obyvatel. Jak v létě, tak i v zimě je Brixen im Thale rájem pro všechny, kteří milují hory. Tradiční hospůdky, vynikající restaurace jakož i nespočetné množství horských chat nabízejí vše co je třeba ke strávení spokojené dovolené.

Lyžařské středisko Brixen im Thale - fotografie

V zimě je centrální obcí pro vstup do lyžařské oblasti SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental. 250 km upravených sjezdovek vytváří největší souvislou lyžařskou oblast Rakouska. Navíc 130 km sjezdovek je uměle zasněžováno. Pro komfortní přepravu slouží 93 lanovek a vleků. Všechny lyžařské disciplíny se lze naučit ve dvou lyžařských školách, naučí vás sjezdovat, běžkovat i jezdit na snowboardu. Pro malé dětičky, již od nejútlejšího věku, je zajištěno celodenní hlídání, aby si rodiče mohli v klidu zalyžovat. K završení vaší dovolené si můžete zahrát metanou, sáňkovat nebo zalétat padákem.

Obec Brixen im Thale leží na úpatí hory Hohe Salve, je obklopeno pohořím Kitzbüheler Alpen, je ideálním výchozím bodem pro procházky a jízdy na kole. Ale i spousta jiných aktivit je možná: jízdy na koních, rybaření, kuželky, minigolf, tenisové kurty, létání na padáku. V centru pro volný čas Freizeitzentrum je jezero ke koupání, venkovní bazén, volejbalový kurt pro plážový volejbal, dětské hřiště.