-

Seefeld - hotely pro lyžování v Seefeldu mit Leutaschtalu

Momentálně nenabízíme do střediska Seefeld žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Seefeld - informace

Seefeld, ležící na náhorní plošině nad severní částí údolí Innu, je jedním z nejlépe položených horských středisek v Rakousku. Je těžké představit si lepší místo pro poklidnou dovolenou na horách. Seefeld je ale především rájem pro milovníky nordického sportu. V Seefeldu na náhorní planině čeká 120 km výborně upravených běžeckých stop všech obtížností a nabízí tak optimální podmínky pro klasické běhání či bruslení. Všechny stopy jsou spravované tyrolským Gütesiegelem(kontrola kvality) a nabízí tímto přehledné značení a vysoký kvalitativní standard.

Lyžařské středisko Seefeld - fotografie

Vedle nabídky pro běžkaře nabízí lyžařská oblast všechno, co potěší srdce každého lyžaře: 25 lanovek a vleků pohodlně dopraví lyžaře do oblasti s nadmořskou výškou od 1 200 do 2 100 m, která nabízí sjezdovky převážně mírného charakteru. Snowboarding zastupuje jeden funpark s U-rampu, quarterpipe a dalšími libůstkami.

Pro nelyžaře jsou zde turistické cesty zimní přírodou - kolem 160 km upravených zimních turistických cest nebo projížďka na saních s koňským spřežením. Zato ale Seefeld patří do spolku Best of the Alps, který sdružuje ještě několik další lyžařských středisek z Rakouska, Itálie, Francie a Švýcarska. Toto označení garantuje kvalitu služeb v hoteliérství, gastronomii a hlavně sportu.