-

Leogang - hotely pro lyžování v Saalbachu nebo Hinterglemmu

Lindenhof

Náhled objektu Lindenhof, Leogang, Saalbach / Hinterglemm, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Leogang a na ubytování v hotelu Lindenhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

St. Leonhard

Náhled objektu St. Leonhard, Leogang, Saalbach / Hinterglemm, Rakousko
Oblíbený Hotel St. Leonhard je skvělou možností, jak ve středisku Leogang prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Leogang - informace

Lyžařské středisko Leogang se nachází v Glemmtalu. Leží v nadmořské výšce asi 800 m. Díky kabinové lanovce Asitz je skvěle spojený s úžasným lyžařským cirkusem Saalbach-Hinterglemm-Leogang. V tomto lyžařském ráji na Vás čeká přes 200 km lyžařských sjezdovek. K této lanovce Vás odveze skibus. Středisko Leogang je ideální pro lidi, kteří chtějí zažít dovolenou plnou odpočinku a relaxace.

Lyžařské středisko Leogang - fotografie

Mezi vesničkami funguje doprava pomocí místního autobusového expressu, který jezdí až do 23 hodin. K nejvýznamnějším zajímavostem patří kaple Svaté Anny, která je součástí hospůdky Hüttwirt. S historií střediska Leogang se můžete seznámit v muzeu báňského průmyslu v nedalekém Hüttenu. Můžete tak blíže nahlédnout do tehdejšího těžkého života horníků.

Kam jinam v Saalbachu nebo Hinterglemmu na lyžování?

Leogang není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Saalbachu nebo Hinterglemmu i do následujících lyžařských středisek v Saalbachu nebo Hinterglemmu: Hinterglemm, Saalbach, Saalbach - Hinterglemm, Viehhofen bei Saalbach.