-

Rauris - hotely pro lyžování v Raurisu

Sonnhof

Náhled objektu Sonnhof, Rauris, Rauris, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Rauris a na ubytování v hotelu Sonnhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Rauris - informace

Lyžařské středisko Rauris se nachází v údolí Rauristal a je jednou z nejstarších alpských osad. Nachází se v nadmořské výšce 950 m. Velkým lákadlem byla v minulosti místní těžba zlata, která trvala až do konce dvacátých let a byla tehdy hlavním zdrojem příjmů místních obyvatel. Středisko Rauris je klidným místem, které si i přes rozvoj cestovního ruchu uchovalo svou původní podobu. Jako lyžaři se sem dostanete i pomocí lanovek Hochalm a Kreuzboden.

Lyžařské středisko Rauris - fotografie

V Rauris na Vás čeká velké množství sportovních aktivit, jako je např. Lyžování sjezdové i klasické, sáňkování, procházky se sněžnicemi či snowboarding. Po náročně prožitém lyžařském dni si můžete odpočinout v některé z horských chat, třeba nad sklenicí vína.

Kam jinam v Raurisu na lyžování?

Rauris není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Raurisu i do následujících lyžařských středisek v Raurisu: Embach.