-

Galtür - hotely pro lyžování v údolí Paznauntal

Fluchthorn

Náhled objektu Fluchthorn, Galtür, Paznauntal, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Galtür a na ubytování v hotelu Fluchthorn budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Galtür - informace

Galtür je malou vesničkou nacházející se v údolí Paznaun. Leží v nadmořské výšce 1584 m a žije zde asi 878 stálých obyvatel. V zimě je Galtür ideálním místem pro strávení relaxační dovolené. Lyžaři a sbowboardisté zde naleznou spousty možností zábavy. Je zde asi 40 km lyžařských sjezdovek obsluhovaných 10 vleky na hoře Ballunspitze. Nebo máte možnost vychutnat si krásu zdejší krajiny při jízdě na běžkách či pomocí sněžnic. Díky tomu, že celá oblast Paznauntal má společný Silvretta Skipas, Vám umožňuje možnost zalyžovat si i v Ischgelu, Seeu či Kapplu. V letních měsících je Galtür ideálním místem pro pěší turistiku. Po staletí byla totiž oblast Paznauntal spojena se Švýcarskem "oslími stezkami" a ještě dnes se po jedné z nich můžeme například dostat do sousedního Engadinu. Krásnou procházku také můžete podniknout kolem jezera Kopsee. Galtür je také velmi dobře známý mezi milovníky horských kol z celého světa. Koná se tu totiž mezinárodní maraton na kolech Silvretta-Ferwall.

Kam jinam v údolí Paznauntal na lyžování?

Galtür není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do údolí Paznauntal i do následujících lyžařských středisek v údolí Paznauntal: Kappl, See im Paznauntal.