-

Sölden - hotely pro lyžování v Ötztalu

Alpengasthof Gaislachalm

Náhled objektu Alpengasthof Gaislachalm, Sölden, Ötztal, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Sölden a na ubytování v penzionu Alpengasthof Gaislachalm budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Rosmarie

Náhled objektu Rosmarie, Sölden, Ötztal, Rakousko
Oblíbený Studio / Apartmán Rosmarie je skvělou možností, jak ve středisku Sölden prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Sölden - informace

Lyžařské středisko Sölden se nachází v samém srdci údolí Ötztal a je jedním z nejvýznamnějších center lyžování a snowboardingu v Evropě. Leží ve výšce zhruba 1400 m. Toto centrum využívá ledovců Rettenbach a Tiefenbach a střediska Giggijoch-Gaislachkogel. Střediska jsou propojena lanovkami a tak je zajištěn přístup ke 140 km lyžařských sjezdovek. Sölden Vám nabízí vše, co si jen můžete na horách přát, od různých sportů až po večerní zábavné programy.

Lyžařské středisko Sölden - fotografie

Ze sportů tu můžete využít možnosti lyžování, snowboardingu, sáňkování, bruslení, posilovny, kuželek. Lze také navštívit sportovní a tenisovou halu. Pokud si budete chtít odpočinout plaváním, doporučujeme Vám bazén v zařízení Ötztaler Alpenbad, kde naleznete nejen 25 m dlouhý bazén, ale i saunu. Také je tu množství obchůdku, butiků a též tu najdete kino. Sölden nabízí možnost ubytování v hotelích, apartmánech, penzionech nebo luxusně zařízených domcích.

Kam jinam v Ötztalu na lyžování?

Sölden není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Ötztalu i do následujících lyžařských středisek v Ötztalu: Längenfeld im Ötztal, Vent.