-

Nassfeld - hotely pro lyžování v Nassfeldu Hermagoru

Alpenhotel Marcius

Náhled objektu Alpenhotel Marcius, Nassfeld, Nassfeld Hermagor, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Nassfeld a na ubytování v hotelu Alpenhotel Marcius budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Nassfeld - informace

Lyžařské středisko Nassfeld se nachází na jihozápadě Korutan, až u italských hranic. Je součástí skiarény Nassfeld-Hermagor. Je to oblast s téměř vždy modrou oblohou a dostatečným množstvím sněhových srážek. Je nejrozsáhlejší a nejmodernější lyžařskou oblastí Korutan a také patří i mezi vyhlášená střediska ve světovém měřítku.

Lyžařské středisko Nassfeld - fotografie

V Nassfeldu naleznete asi 200 km udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, funpark pro snowboardisty s 200 m dlouhou sněhovou rampou. Jsou zde i útulné hospůdky a restaurace. V oblasti Nassfeld-Hermagor je Vám k dispozici jedna z nejlepších sjezdových tratí s homologací FISS, která vede z vrcholku hory Gartenkolf.

Kam jinam v Nassfeldu Hermagoru na lyžování?

Nassfeld není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Nassfeldu Hermagoru i do následujících lyžařských středisek v Nassfeldu Hermagoru: Hermagor, Rattendorf, Tröpolach.