-

Flattach - hotely pro lyžování v Mölltalu

Badmeister

Náhled objektu Badmeister, Flattach, Mölltal, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Flattach a na ubytování v hotelu Badmeister budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Sporthotel Mölltal

Náhled objektu Sporthotel Mölltal, Flattach, Mölltal, Rakousko
Oblíbený Hotel Sporthotel Mölltal je skvělou možností, jak ve středisku Flattach prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Flattach - informace

Lyžařské středisko Flattach se nachází v lyžařské oblasti Carinthia, v blízkosti ledovce Möll Valley. Vaše zimní sny se zde mohou stát skutečností. Na zdejší ledovec Vás vyveze jedna z nejdelších podzemních lanovek na světě. Ve výšce 3100 m si zde lyžaři a snowboardisté mohou vychutnat pohled na krásné panaroma okolních hor Glossglockner a Ankogel. Flattach sousedí se středisky Mallnitz a Obervellach. Díky dobrým podmínkám a poloze se zde sníh drží od října do dubna.

Lyžařské středisko Flattach - fotografie

Ze zimních sportů na Vás zde nečeká pouze lyžování a snowboarding, ale také sáňkování, bruslení, kuželky a pěší turistika. Flattach je známý svou pohostinností a příjemnou atmosférou. Takže kdekoliv se rozhodnete zůstat, budete se cítit jako v bavlnce. Naleznete zde také několik restaurací, barů, kaváren a diskotéku. Milovníci umění se mohou zajít podívat do galerie Flattacherhof.

Kam jinam v Mölltalu na lyžování?

Flattach není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Mölltalu i do následujících lyžařských středisek v Mölltalu: Mallnitz.