-

Flattach - hotely pro lyžování v Mölltalu

Momentálně nenabízíme do střediska Flattach žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Flattach - informace

Lyžařské středisko Flattach se nachází v lyžařské oblasti Carinthia, v blízkosti ledovce Möll Valley. Vaše zimní sny se zde mohou stát skutečností. Na zdejší ledovec Vás vyveze jedna z nejdelších podzemních lanovek na světě. Ve výšce 3100 m si zde lyžaři a snowboardisté mohou vychutnat pohled na krásné panaroma okolních hor Glossglockner a Ankogel. Flattach sousedí se středisky Mallnitz a Obervellach. Díky dobrým podmínkám a poloze se zde sníh drží od října do dubna.

Lyžařské středisko Flattach - fotografie

Ze zimních sportů na Vás zde nečeká pouze lyžování a snowboarding, ale také sáňkování, bruslení, kuželky a pěší turistika. Flattach je známý svou pohostinností a příjemnou atmosférou. Takže kdekoliv se rozhodnete zůstat, budete se cítit jako v bavlnce. Naleznete zde také několik restaurací, barů, kaváren a diskotéku. Milovníci umění se mohou zajít podívat do galerie Flattacherhof.

Kam jinam v Mölltalu na lyžování?

Flattach není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Mölltalu i do následujících lyžařských středisek v Mölltalu: Mallnitz.