-

Kitzbühel - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Alpbach

Náhled objektu Alpbach, Kitzbühel, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Kitzbühel a na ubytování v hotelu Alpbach budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Kitzbühel - informace

Kitzbühel je unikátním a nejznámějším centrem lyžování v Rakouských Alpách. Každý rok v lednu se zde koná světově známý sjezdařský závod Hahnenkamm Renner. V Kitzbühelu je okolo 165 km sjezdařských drah všech kategorií. Po několik posledních let Kitzbühel investoval do vlekového systému, aby spojil ty nejdůležitější oblasti a odstranil fronty tvořící se v hlavní sezóně. Průkopnický systém mezi Pengelsteinem a Jochbergem nyní umožňuje lyžařům a snowboardistům sjet "Ski Safari" v obou směrech. Také je zde nově vytvořené spojení mezi Mittersillem a Ski Weltem přes Westendorf.

Lyžařské středisko Kitzbühel - fotografie

Pro lyžaře začátečníky jsou zde mírné, slunečné svahy na Kitzbüheler Hornu. Pokročilý lyžaři, snowboardisté, ale i extrémní lyžaři si zde přijou také na své. Naleznou zde dostatek výzev na sjezdy, při kterých si mohou vychutnávat i pohled na okolní krajinu. Po náročném dni na lyžích doporučujeme odpočinek v některém z místních barů s živou kapelou. Též můžete navštívit zdejší kasino, noční klub či zajít do relaxačního centra. V Kitzbühelu se opravdu nebude nudit nikdo. Dalším lákadlem je možnost vyzkoušet si i jiné zimní sporty třeba jízdu na bruslích nebo na sáňkách. Uvidíte, že na Kitzbühel budete ještě dlouho vzpomínat.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Kitzbühel není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Fieberbrunn, Kirchberg, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee.