-

Kirchberg - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Kroneck

Náhled objektu Kroneck, Kirchberg, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Kirchberg a na ubytování v hotelu Kroneck budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lifthotel

Náhled objektu Lifthotel, Kirchberg, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Oblíbený Hotel Lifthotel je skvělou možností, jak ve středisku Kirchberg prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Kirchberg - informace

Městečko Kirchberg leží v nadmořské výšce 860 m v údolí Brixental, má 4.900 stálých obyvatel. V Kirchbergu najdete pěknou pěší zónu s útulnými kavárničkami a obchůdky, které lákají k posezení a nákupům. Poloha městečka v údolí Brixental umožňuje nespočetné možnosti ke sportování, zábavě, odpočinku. Je obklopené krásnými horami, na které je překrásný výhled.

Lyžařské středisko Kirchberg - fotografie

V zimě městečko Kirchberg - jen 6 km vzdáleno od světoznámého střediska Kitzbühel, leží uprostřed známé lyžařské houpačky. Vzájemně propojený systém 53 lanovek a vleků tvoří jedinečnou lyžařskou velkooblast, která splní všechna přání. Začátečník zde najde svou cvičnou louku, zrovna jako vynikající sjezdař svůj příkrý svah. Také snowboardisté jsou velmi vítáni, jsou zde vedle běžných sjezdovek vybudované areály jen pro ně (snowparky, Halfpipes, Funparks). Výjímečnou atrakcí je osvětlená sáňkařská dráha v celkové délce 3,8 km, u které se dvě starobylé horské chaty postarají o vaši dobrou náladu. Pro běžkaře je přichystáno 200 km upravených značených stop různých obtížností, je zde také velké množství upravených cest pro zimní procházky. Nic nebrání spokojeně prožít svou zaslouženou zimní dovolenou.

V létě městečko Kirchberg - jen 6 km vzdálené od světoznámého střediska Kitzbühel, leží v srdci kitzbühelského zeleného pohoří. Udělejte si čas a poznejte znovu a znovu potěšení z procházek, jízd na kole, plavání nebo podobných činností. S více jak 100 km turistických cest je Kirchberg ideální výchozí místo k poznání kiztzbühelských Alp. O milovníky koupání je také postaráno - v okolí Kirchbergu najdete spoustu přírodních jezer, venkovních bazénů, krytých bazénů. Milovníkům kulturních zážitků jistě neujdou pozornosti krásné kostely, zajímavá muzea, atraktivní výletní místa. Vrcholem letního/podzimního programového kalendáře je v září mezinárodní přehlídka balónů Tirol Ballon Cup - nebe plné různých pestrobarevných balónů.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Kirchberg není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Fieberbrunn, Kitzbühel, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee.