-

Jochberg - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Berghotel Holzer

Náhled objektu Berghotel Holzer, Jochberg, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Jochberg a na ubytování v hotelu Berghotel Holzer budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Jochberg - informace

Město Jochberg se nachází 10 km jižně od Kitzbühelu v samém srdci Kitzbühelských Alp. Leží v nadmořské výšce 924 m a je bezpochyby klenotem přírody. Není to typické lyžařské středisko, ale jeho poloha nabízí mnoho možností pro lyžování a pěší turistiku v okolí. To, ale neznamená, že by Jochberg nebyl ničím zajímavý. Nádherné procházky romantickou zimní krajinou za denního světla nebo za svitu měsíce ve vás zanechají nádherné vzpomínky na toto místo. Navštěvníci Jochbergu nemohou opomenout povzbuzující Grander Water, která posiluje tělo i mysl.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Jochberg není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Fieberbrunn, Kirchberg, Kitzbühel, Oberndorf, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee.