-

Fieberbrunn - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Sporthotel Fontana

Náhled objektu Sporthotel Fontana, Fieberbrunn, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Fieberbrunn a na ubytování v hotelu Sporthotel Fontana budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Fieberbrunn - informace

Lyžařské středisko Fieberbrunn se nachází v samém srdci Kitzbühelských Alp mezi středisky Saalbach a Kitzbühel. Ve Fieberbrunnu naleznete přátelské a pohostinné místní obyvatele a příjemnou maloměstskou atmosféru. Středisko Vám nabízí lyžařské sjezdovky položené ve výšce od 800 do 2000 m. Většina z nich je určena pro pokročilé lyžaře. Úplní začátečníci mohou využít místní lyžařské školy, kde Vás budou učit na mírných svazích.

Lyžařské středisko Fieberbrunn - fotografie

Středisko Fieberbrunn Vám nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, jako je lyžování, snowboarding, sáňkování, bruslení, kuželky, paragliding a pěší turistika. Najdete zde několik restaurací, kaváren, barů, nightclub a širokou nabídku Apres Ski. Fieberbrunn je součástí lyžařského areálu Scheewinkel spolu se středisky St. Johann in Tirol a Waidring. Scheewinkel nabízí přes 170 km udržovaných lyžařských sjezdovek.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Fieberbrunn není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Jochberg, Kirchberg, Kitzbühel, Oberndorf, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee.